Inscrisi Cupa Orca 2017

Ordinea concurenţilor Cupa Orca 2017

1500m liber - seria 1
Cul. Partea Nume Club Timp
estimat
Categoria
2 stânga Borodi Floare Orca 45 40-44
3 dreapta Makkai Bence 45 40-44
3 stânga Buna Florin Orcq 40 30-34
4 dreapta cosmin salagean evozon 40 30-34
4 stânga Andrei Sorin 40 35-39
5 dreapta CORPADE CIPRIAN 42 40-44
5 stânga Cărbune Vlad 45 35-39

1500m liber - seria 2
Cul. Partea Nume Club Timp
estimat
Categoria
1 dreapta Czinege Monika 40 25-29
1 stânga Salajan Adrian independent 40 50-54
2 dreapta Bacali Alex - 40 45-49
2 stânga Fodorean Lavinia 40 30-34
3 dreapta Somogyi Béla 38 65-69
3 stânga Baciu Cristian Ioan 37 40-44
4 dreapta Tudor Armand Ciuleanu Imprezzio Global 36 30-34
4 stânga Radu Muresan Club Orca 36 30-34
5 dreapta ALBERT KALMAN 37 45-49
5 stânga Sáfár Árpád 37 60-64
6 dreapta Turi Iszabela 38 30-34
6 stânga Pantis Mihai 40 30-34
7 dreapta Baciu Ciprian 40 35-39
7 stânga Nikos Zarpas 40 <25

1500m liber - seria 3
Cul. Partea Nume Club Timp
estimat
Categoria
1 dreapta Halmágyi Melinda 35 50-54
1 stânga Mihai Mitrea 35 50-54
2 dreapta Pintea Alexandra 34 30-34
2 stânga Avram Dan hobbit 34 45-49
3 dreapta Pauer Petra Orca 34 <25
3 stânga Alice Schreiner Scoala Romana de Inot 33 30-34
4 dreapta Corondan Valeria Orca 33 45-49
4 stânga Bonaci Carmen Orca Cluj 33 30-34
5 dreapta Banyai Janos 33 35-39
5 stânga George Neamt Orca 34 25-29
6 dreapta Apateanu Fabiana Orca 34 30-34
6 stânga Kulcsár Anna-Maria 34 40-44
7 dreapta Filipas Cosmin 35 35-39
7 stânga Dodu Antony 35 <25

1500m liber - seria 4
Cul. Partea Nume Club Timp
estimat
Categoria
1 dreapta Bodea Sergiu - 33 25-29
1 stânga Mosutan Victor orca 32 <25
2 dreapta Timis Gelu-Viorel - 32 30-34
2 stânga "Wiszi" Béla UTE 31 65-69
3 dreapta Török F. János 30 80+
3 stânga LAURENCE Antoine 30 50-54
4 dreapta Molnar Peter 30 55-59
4 stânga Chertes Sorin 30 40-44
5 dreapta Csergedi Istvan Mobility Plus 30 35-39
5 stânga Bónis Endre 30 35-39
6 dreapta Molnár Endre Orca 31 40-44
6 stânga Lazanu George 31 30-34
7 dreapta Dorsonszky László Xterra Bihor 32 40-44
7 stânga Szekrenyes Johanna 32 30-34

1500m liber - seria 5
Cul. Partea Nume Club Timp
estimat
Categoria
1 dreapta Monica Ghiurco . 30 45-49
1 stânga Adumitroaie Bogdan Lucian 30 35-39
2 dreapta Luciana Szocs CCN 28 35-39
2 stânga Suciaghi Robert 28 30-34
3 dreapta Farcas Monica17/07/1986 Tg mures 28 30-34
3 stânga Ceontea Dan Orca 27 65-69
4 dreapta Mircea Botez iQuest 27 35-39
4 stânga Tonk Sandor Orca 27 40-44
5 dreapta Criveanu Bogdan 27 25-29
5 stânga Catargiu Stefan 28 30-34
6 dreapta Victor Chertes 28 <25
6 stânga Aurelian Cotuna IronBeat Fitness 28 25-29
7 dreapta SAS ALEXANDRU AQUA 01 29 <25
7 stânga Oros Razvan Independent 30 40-44

1500m liber - seria 6
Cul. Partea Nume Club Timp
estimat
Categoria
1 dreapta Bâldea Mihnea Silviu Tura de Noapte 27 35-39
1 stânga Vaduva Calin Orca 27 45-49
2 dreapta Sorin Stoica - 26 30-34
2 stânga Maier-Magyaros András Mobility Plus 25 35-39
3 dreapta SZIKSZAI BRUNO Mobility Plus Targu Mures 24 50-54
3 stânga Gagyi Csaba POLO CLUB MURES 23 40-44
4 dreapta Reus Alin 22 30-34
4 stânga Demeny Attila Orca 19 <25
5 dreapta Elefant Laszlo ORCA 23 55-59
5 stânga Demeny Helga Orca 23 25-29
6 dreapta Chindris Mihail 25 <25
6 stânga Sebok Laszlo ORCA 25 60-64
7 dreapta Moldovan Radu Orca 26 35-39
7 stânga Koncz Károly 27 50-54