Rezultate 2008
Participanţi la traversarea pe toată lungimea (6500m)
Număr de concurs Nume Prenume Data naşterii Localitatea Timp    
31 Baloga Istvan 17.08.1974 Cluj-Napoca 1:42:50    
2 Precup Liviu 06.04.1986 Cluj-Napoca 1:45:50    
30 Sebok Laszlo 19.10.1956 Cluj-Napoca 1:46:14    
7 Oltean Iuliu Matei 08.08.1990 Cluj-Napoca 1:50:57    
14 Elefant Laszlo 04.01.1961 Cluj-Napoca 1:58:29    
6 Crişan Cosmin Emanuel 06.08.1990 Cluj-Napoca 1:58:31    
4 Köntes Lorand 28.11.1978 Fântânele, jud. Mures 1:58:37    
8 Negruta Vadim 10.11.1990 Cluj-Napoca 1:58:53    
32 Tocan Horaţiu 22.01.1974 Cluj-Napoca 2:04:54    
13 Cristoltan Darius Razvan 04.04.1989 Cluj-Napoca 2:04:58    
20 Cristea Ciprian 01.04.1980 Cluj-Napoca 2:09:07    
17 Pop Tudor Razvan 01.12.1975 Cluj-Napoca 2:10:18    
21 Ognean Dragos-Ioan 10.08.1977 Targu Mures 2:10:47    
3 Mureşan Mihai 21.09.1970 Cluj-Napoca 2:11:12    
1 Chiprianov Călin 11.11.1966 Cluj-Napoca 2:20:46    
5 Seliceanu Victor 01.04.1952 Cluj-Napoca 2:21:06    
19 Petrisor Laurentiu 23.03.1984 Gilau, jud. Cluj 2:21:09    
11 Julean Ana-Maria Camelia 06.03.1976 Cluj-Napoca 2:22:08    
15 Muresan Adrian Lazar 14.04.1963 Cluj-Napoca 2:30:03    
29 Gabor Paul 09.03.1968 Braşov 2:30:50    
10 Biro Adina 07.07.1970 Cluj-Napoca 2:33:58    
26 Veaceslav Lungu 28.02.1983 Cluj-Napoca 2:34:18    
9 Perju-Dumbravă Laura 25.06.1983 Cluj-Napoca 2:34:47    
27 Bordea Mihai Razvan 05.04.1972 Cluj-Napoca 2:47:15    
22 Ristache Marius 28.12.1961 Targu Mures 2:47:50    
24 Matis Horatiu 14.06.1989 Cluj-Napoca 0:00:00 absent
16 Ambrozie Fodor 01.01.1981 Cluj-Napoca 0:37:00 abandon la 1400m
28 Gergely Jozsef 26.01.1987 Odorheiu Secuiesc 1:04:00 abandon la 3000m
12 Marosi Albert Bela 21.12.1982 Cluj-Napoca 2:27:25 depăşire timp limită
23 Marusceac Alexandru 07.05.1957 Cluj-Napoca 2:27:25 depăşire timp limită
25 Ristache Dragos 12.03.1987 Targu Mures 2:27:25 depăşire timp limită
18 Paslaru Calin 01.04.1979 Cluj-Napoca 2:28:30 abandon
     
Participanţi la proba de 1500m
Număr de concurs Nume Prenume Data naşterii Localitatea Timp    
74 Ceontea Dan 21.09.1951 Targu Mures 0:24:17    
73 Ignat Claudiu 16.02.1988 Alba Iulia 0:26:47    
63 Moldovan Radu 11.01.1982 Cluj-Napoca 0:26:53    
75 Popa Nicolae 21.11.1954 Leningrad 0:28:12    
78 Crişan Mircea 11.01.1970 Cluj-Napoca 0:29:48    
71 Sasaran Alvin 22.01.1983 Baia Mare 0:31:10    
68 Şerb Adela 04.10.1986 Targu Mures 0:31:48    
67 Szekely Zsuzsanna-Agnes 25.07.1979 Targu Mures 0:32:28    
64 Kadar Arthur 12.09.1985 Sighetu Marmatiei 0:33:10    
69 Andor Zoltan-Csaba 24.05.1986 Cluj-Napoca 0:37:46    
79 Schiop Radu 04.01.1982 Turda 0:37:54    
77 Jamwillen Schouw 23.09.1969 Utrecht, Olanda 0:38:26    
66 Marian Sanda Teodora 12.09.1983 Cluj-Napoca 0:46:26    
61 Cobârzan Laura 05.08.1982 Cluj-Napoca 0:46:48    
70 Rafa Alexandru 03.11.1990 Cluj-Napoca 0:47:15    
72 Molnar Imola 12.07.1981 Targu Mures 0:53:14    
65 Soos Reka 23.08.1977 Cluj-Napoca 0:53:21    
62 Chiorean Andrei Rareş 21.09.1988 Cluj-Napoca 0:00:00 absent
76 Balazs Bela 20.04.1959 Cluj-Napoca 0:00:00 absent
Eventuale contestaţii pot fi făcute pe e-mail, la Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea.