Rezultate Traversarea Tarnitei 2009
Felicitari tuturor participantilor

selectati modul de sortare dupa:

Proba de 1500m
Nr. crt. Nr. conc. Nume Prenume Proba Localitatea Categoria Timpul Observatii
1 1 FARCAS MIHAI 1500m Cluj-Napoca 00:50:15 -
2 2 Potolea Dan Ovidiu 1500m Baciu 00:51:12 -
3 3 Contolencu Romeo 1500m Brasov 00:51:12 -
4 4 Iancu Ana Maria 1500m Cluj-napoca 00:40:00 -
5 5 Iancu Lia 1500m Cluj-napoca 00:49:52 -
6 6 CONTOLENCU THEODOR 1500m Brasov 99:59:59 abandon la 25:00
7 7 Ignat Claudiu 1500m Alba Iulia 00:29:46 -
8 8 Nica Mihai 1500m BRASOV 99:59:59 absent
9 9 Pantis Mihai Vlad 1500m Cluj-Napoca 00:50:10 -
10 10 Szatmari Daniel 1500m Cluj-Napoca 00:37:01 -
11 11 Rafa Alexandru 1500m Cluj-Napoca 00:52:03 -
12 12 ZARNOVEANU LIVIU NICOLAE 1500m BRASOV 00:30:05 -
13 13 FODOR AMBROZIE 1500m CLUJ NAPOCA 99:59:59 fara taxa
14 14 CHIRIAC DANIEL BOGDAN 1500m PITEÅžTI 00:25:12 -
15 15 HAIDUCU LAURENÅ¢IU 1500m PITEÅžTI 00:32:55 -
16 16 BEÅžLIU GEORGE 1500m PITEÅžTI 99:59:59 abandon la 5:00
17 17 Stroia Radu Catalin 1500m Cluj-Napoca 00:49:22 -
18 18 Soos Reka 1500m Cluj-Napoca 00:52:02 -
19 19 Schiop Radu-Sebastian 1500m Turda 00:49:00 -
20 20 GÄ‚LÄ‚TEANU DANIELA SIMONA 1500m PITEÅžTI 00:32:55 -
21 21 Horvat Monica 1500m Resita 00:29:50 -
22 22 BAOBEC ILHAN 1500m Bucuresti 00:45:10 -
23 23 Szekely Maria 1500m Cluj Napoca 00:37:06 -
24 24 Iana Dorina Maria 1500m Resita 00:31:11 -
25 25 Ana-Maria Florinca 1500m Braila 99:59:59 abandon la 15:00
26 26 Popa Nicolae 1500m Cluj-Napoca 00:30:05 -
27 27 Dragan Cristina Ioana 1500m Baia Mare 00:29:46 -
28 28 Miulescu Sorin 1500m Resita 00:31:13 -
29 29 Negruta Vadim 1500m Cluj Napoca 99:59:59 fara taxa
30 30 Oltean Iuliu Matei 1500m Cluj-napoca 99:59:59 fara taxa
31 31 Crisan Cosmin 1500m Cluj-napoca 99:59:59 absent
32 32 Gergely Jozsef 1500m Cluj Napoca 00:40:15 -
33 33 DEUTSCH KINGA 1500m CLUJ-NAPOCA 00:55:01 -
34 34 Bogdan Traian 1500m Resita 00:53:15 -
35 35 Tepeneu Mircea 1500m Resita 00:37:02 -
36 36 Gherghina Camelia 1500m Resita 00:45:25 -
37 37 HUI DANIEL IOAN 1500m Cluj Napoca 00:50:10 -
38 38 Pop Ruben Daniel 1500m Cluj Napoca 00:51:25 -
39 39 Andron Luciana 1500m Floresti 00:24:00 -
40 40 Cobarzan Laura Simona 1500m Cluj-Napoca 00:51:01 -
41 41 Crisan Mircea 1500m Cluj-napoca 00:45:14 -
42 42 Crisan Radu 1500m Cluj-napoca 00:46:00 -
43 43 Pop Daniel 1500m Cluj-Napoca 00:50:10 -
44 44 Foldenyi Judit 1500m Arad 00:35:24 -
45 45 Julean Iulia 1500m Cluj 00:29:05 -
46 46 Anne Schmidt 1500m Utrecht 00:24:30 -
47 47 Radulescu Adina Valentina 1500m Resita 99:59:59 absent
48 48 FLOREA SIMONA - GABRIELA 1500m AIUD 99:59:59 abandon la 2:00
49 49 Marosi Albert Béla 1500m Cluj Napoca 00:46:10 -
50 50 Ceontea Dan 1500m Cluj-Napoca 00:25:20 -
51 51 Talos Rares Alexandru 1500m Cluj-Napoca 00:29:32 -
52 52 HANACHIUC GABRIEL 1500m FLORESTI 00:25:20 -
53 53 Szekely Zsuzsanna 1500m 00:40:18 -
54 54 Julean Ana-Maria Camelia toată lungimea Cluj-Napoca 02:26:20 -
55 55 Elefant Laszlo Csaba toată lungimea Cluj 01:59:40 -
56 56 Lican Irina Cristina toată lungimea Pitesti 01:44:00 -
57 57 Marian Ovidiu toată lungimea Cluj-Napoca 99:59:59 absent
58 58 Victor Inceu toată lungimea Cluj Napoca 02:08:30 -
59 59 Köntés Loránd toată lungimea Cluj Napoca 99:59:59 absent
60 60 Chiprianov Calin toată lungimea Cluj-N 02:05:00 -
61 61 Cindea Manuela toată lungimea Brasov 99:59:59 fara taxa
62 62 Biro Adina toată lungimea Cluj-Napoca 02:26:20 -
63 63 Catana Florin-Vasile toată lungimea Cluj-Napoca 02:28:20 -
64 64 Radu Moldovan toată lungimea Cluj Napoca 02:14:30 -
65 65 Ignat Mariana toată lungimea Alba Iulia 01:45:30 -
66 66 Sirbu-Radu Robert toată lungimea Bucuresti 02:29:40 -
67 67 Sirbu-Radu Anca toată lungimea Bucuresti 02:20:00 -
68 68 Manu George-Cristian toată lungimea Bucuesti 02:25:10 -
69 69 Bordea Mihai Razvan toată lungimea Cluj Napoca 02:30:10 -
70 70 MURESAN ADRIAN LAZAR toată lungimea Cluj-Napoca 02:28:00 -
71 71 MURESAN MIHAI toată lungimea CLUJ NAPOCA 02:23:40 -
72 72 Gabriel Jean MITACHE toată lungimea Brasov 02:05:40 -
73 73 GABOR Paul toată lungimea Brasov 99:59:59 absent
74 74 Seliceanu Victor toată lungimea Cluj-napoca 02:01:20 -
75 75 Sebok Laszlo toată lungimea Cluj N 01:45:30 -
76 76 Duminica Alexandru toată lungimea Pitesti 99:59:59 abandon la 42:45
77 77 Doaga Alin toată lungimea Pitesti 99:59:59 abandon la 36:00
78 78 CRISTEA CIPRIAN toată lungimea CLUJ-NAPOCA 01:52:40 -
79 79 Popa Ioana Alexandra toată lungimea Pitesti 01:42:00 -
80 80 Tomescu Vlad Constantin toată lungimea Pitesti 99:59:59 abandon la 42:45
81 81 Zinca Vlad toată lungimea Pitesti 01:42:00 -
82 82 DUŢĂ RĂZVAN toată lungimea ŞTEFĂNEŞTI 99:59:59 abandon la 42:45
83 83 Matei Mihai Florin toată lungimea Pitesti 99:59:59 abandon la 42:45
84 84 Bogdaneci Victorita Alexandra toată lungimea Pitesti 99:59:59 abandon la 49:00
85 85 Sfranciog Andreea Felicia toată lungimea Pitesti 99:59:59 abandon la 49:05
86 86 Vasile Iulia toată lungimea Pitesti 99:59:59 abandon la 48:00
87 87 Dumitru Andreea Beatrice toată lungimea Pitesti 99:59:59 abandon la 49:00
88 88 Pavaloiu Valentina Elena toată lungimea Pitesti 99:59:59 abandon la 48:00
89 89 Chita Raluca Andreea toată lungimea Pitesti 99:59:59 abandon la 48:00
90 90 Alvin Sasaran toată lungimea Cluj Napoca 02:08:20 -
91 91 Molnar Jozsef Antal toată lungimea Tirgu-Mures 02:05:30 -
92 92 Leţ Nicolae toată lungimea Oradea 02:21:10 -
93 93 Scarlat Roxana Georgeta toată lungimea Mioveni 99:59:59 abandon la 42:45
94 94 Roman Romulus Victor toată lungimea Cluj-Napoca 99:59:59 abandon la 01:02:00
95 95 POPESCU ANDREI VLAD toată lungimea PITESTI 01:59:00 -
96 96 Nasturel David toată lungimea Resita 02:26:20 -
97 97 Bodor Balazs-bela toată lungimea Cluj-Napoca 99:59:59 absent
98 98 Laurentiu Petrisor toată lungimea Gilau 02:21:20 -
99 99 Dima Ana-cristina toată lungimea Brasov 99:59:59 fara taxa
100 100 Munteanu George toată lungimea Brasov 01:43:00 -
101 101 Dascal Florian Horea toată lungimea Tg Mures 02:30:30 -
102

Proba de 6500m

Nr. crt. Nr. conc. Nume Prenume Proba Localitatea Categoria Timpul Observatii