Rezultate Traversarea Tarniţei 2011
Felicitări tuturor participanţilor

selectaţi modul de sortare după:

Proba de 1500m
Nr. crt. Nr. conc. Nume Prenume Proba Localitatea Categoria Timpul Observaţii
1 Gabor Renate 1500m < 20 00:37:59 neinscris
2 1 Andreica Radu Cornel 1500m Cluj Napoca 30-39 00:56:56
3 2 Avram Dan 1500m Cluj Napoca 40-49 00:41:29
4 3 Badea Andrada Maria 1500m PITESTI < 20 00:33:26
5 4 Bakcsy Andy Cristian 1500m Cluj-Napoca 20-29 DNS
6 5 Besliu-Gherghescu Andrei Alexandru 1500m PITESTI < 20 00:34:02
7 6 Besliu-Gherghescu George Dorin 1500m PITESTI 30-39 00:34:07 Accesorii
8 7 Boitor Istvan 1500m Tg Mures 30-39 DNS
9 8 Bugja Andrea 1500m Odorheiu Secuiesc 30-39 DNS
10 9 Butcovan Sebastian 1500m Baia Mare 30-39 00:35:42
11 10 Capatana Anca Simona 1500m Cluj-Napoca 30-39 00:43:59
12 11 Chise Ionut 1500m Bucuresti 30-39 00:25:02
13 12 Chita Andreea Elena 1500m PITESTI < 20 00:39:50
14 13 Chitibus Andreea Anemona 1500m PITESTI < 20 00:33:53
15 14 Cioata Emilian 1500m Targu Mures 20-29 00:35:54
16 15 Ciocirlan Dan Stelian 1500m Baia Mare 40-49 00:37:03
17 16 Ciupei Stelian Ovidiu 1500m Cluj NAPOCA 40-49 00:34:44
18 17 Ciupei Tudor 1500m Cluj Napoca < 20 00:34:38
19 18 Constantin Andrei 1500m Cluj-Napoca 20-29 00:37:46
20 19 Cosmatchi Calin 1500m Cluj Napoca 40-49 00:24:34
21 20 Craciun Radu 1500m Oradea 30-39 00:25:14
22 21 Crasan Ioana 1500m PITESTI < 20 00:35:21
23 23 Cuc Victor 1500m Cluj-Napoca < 20 00:38:44
24 24 Darab Pompei-Cosmin 1500m Cluj-Napoca 20-29 DNS
25 25 Egry Marius 1500m CLUJ NAPOCA 30-39 00:41:56
26 26 Fulop Katalin 1500m Ceuasu De Cimpie < 20 00:35:24
27 27 Gasparik Marton Pal 1500m Tg. Mure? < 20 00:39:42
28 28 Geana Antoanela Maria 1500m PITESTI < 20 00:28:05
29 29 Gergely Tamas 1500m Cluj Napoca 30-39 00:31:32
30 30 Hardut Laurentiu 1500m Oradea < 20 00:25:17
31 31 Hegeds Krisztina 1500m Targu Mures 30-39 00:34:28
32 32 Henegariu Claudiu Mircea 1500m Sebes 40-49 00:44:01
33 33 Horvat Zoltan 1500m Cluj-Napoca 30-39 00:29:05
34 34 Ionescu Andrei 1500m PITESTI < 20 00:28:56
35 35 Ionescu Teodor Adrian 1500m PITESTI < 20 00:45:33
36 36 Katona Bela 1500m Cluj Napoca 20-29 00:36:32
37 37 Klosz Peter 1500m Tg.Mures 40-49 DNS
38 38 Lungoci Codruta-Bianca 1500m PITESTI < 20 00:34:05
39 39 Maftei Viorel 1500m Bucuresti 40-49 00:35:35
40 40 Magdun Dan Ioan 1500m Cluj Napoca >= 50 01:00:44
41 41 Moldovan Ionut 1500m Cluj-Napoca 20-29 00:24:42
42 42 Moldovan Ruben-Darius 1500m Cluj-Napoca 20-29 DNS
43 43 Molnar Miklos 1500m Targu Mures 30-39 DNS
44 44 Nitulescu Costinel 1500m Pitesti < 20 00:20:22
45 45 Pacurar Dan-Virgil 1500m Cluj-Napoca 20-29 00:37:12
46 46 Panoiu Ioana 1500m Bucuresti 30-39 00:37:56
47 47 Pausan Andrei Gratian 1500m Cluj-napoca 30-39 00:40:22
48 48 Pentek Mate 1500m Cluj-Napoca 20-29 00:32:59
49 49 Pomian Claudia 1500m Baia Mare 20-29 00:43:07
50 50 Popescu Tudor 1500m Floresti 30-39 DNS
51 51 Prihoi Octav 1500m Cluj Napoca 20-29 00:50:31
52 52 Radu Marius Theodor 1500m PITESTI < 20 00:32:07
53 53 Reus Alin Florian 1500m Cluj Napoca 20-29 00:23:12
54 54 Roman Sorin-Victor 1500m Arad 30-39 00:38:56
55 56 Ruszuly Emese 1500m Mierucurea-Ciuc 20-29 00:32:51
56 56 Rosoga Florin 1500m Cluj 30-39 DNS
57 57 Sasaran Alvin 1500m Cluj Napoca 20-29 00:29:08
58 58 Savu Adrian 1500m Baia Mare 40-49 00:41:32
59 59 Scarlatescu Sabrina-Gabriela 1500m Pitesti < 20 00:24:19
60 60 Schramco Dan Mihai 1500m ARAD 30-39 00:29:43
61 61 Seciu Tiberiu 1500m Brasov 30-39 00:47:58
62 62 Sofronie Dan 1500m Cluj Napoca 20-29 00:33:08
63 63 Szabo Szerena Kinga 1500m Targu Mures 30-39 00:31:16
64 64 Szasz Attila 1500m Targu Mures 30-39 00:28:58
65 65 Tanase Irina 1500m Brasov 20-29 00:30:04
66 66 Tegzesiu Claudiu Silviu 1500m Cluj-Napoca 40-49 00:46:05
67 67 Tirlea Ionu? Gabriel 1500m PITESTI < 20 00:28:10
68 68 Tolgyesi Ervin 1500m TG-MURES 40-49 00:30:47
69 69 Tudor Belu 1500m Cluj Napoca < 20 00:25:16
70 70 Ungurean Raluca-Anamaria 1500m Baia Mare 20-29 00:35:28
71 71 Ursa Teodor Alexandru 1500m Balan 20-29 01:00:15
72 72 Vezentan Laurentiu Petru 1500m Cluj-Napoca 40-49 00:42:56
73 73 Vintila Nicolae Lucian 1500m PITESTI < 20 00:32:03
74 74 Voicu Gabriela 1500m BUCURESTI 30-39 00:39:08
75 75 Zsigmond Zoltan 1500m Cluj 30-39 00:40:14
76 201 Ceontea Dan 1500m Cluj-Napoca >= 50 00:24:12 neinscris

Proba de 6500m

Nr. crt. Nr. conc. Nume Prenume Proba Localitatea Categoria Timpul Observaţii
1 Itu Sergiu 6500m < 20 01:36:59 neinscris
2 22 Cuc Razvan 6500m Cluj-napoca 40-49 02:52:38
3 76 Anton Mihai Paul 6500m Constanta 30-39 DNS
4 77 Badescu Petru? Ovidiu 6500m PITESTI < 20 00:22:00 DNF
5 78 Bonis Endre 6500m Cluj-Napoca 30-39 02:27:37
6 79 Cambos Emil 6500m Brasov 20-29 DNS
7 80 Catana Florin-Vasile 6500m Cluj-Napoca 30-39 02:26:22
8 81 Chiorean Rares 6500m Cluj-Napoca 30-39 02:09:40
9 82 Chiprianov Calin 6500m CLUJ-NAPOCA 40-49 01:51:14
10 83 Ciorobea Maria-Alexandra 6500m Pitesti < 20 01:37:01
11 84 Criveanu Bogdan 6500m Cluj-Napoca 20-29 01:55:02
12 85 Diaconu Alexandru 6500m Brasov 20-29 01:32:05
13 86 Doaga Alin 6500m Pitesti < 20 01:37:10
14 87 Dragu Marius 6500m BUCURESTI 30-39 02:06:08
15 88 Dudau Bogdan 6500m Bucuresti 40-49 02:12:51
16 89 Elefant Laszlo Csaba 6500m Cluj >= 50 01:45:57
17 90 Fodor Corina Maria 6500m Medias 30-39 DNS
18 91 Gabor Paul 6500m Brasov 40-49 02:09:03
19 92 Haiducu Lauren?Iu Mihai 6500m PITESTI < 20 01:55:00
20 93 Ilea Tudor-Octavian 6500m ORADEA 40-49 02:20:35
21 94 Ionita Nicolae-Andrei 6500m Pitesti 20-29 01:28:58
22 95 Kiss-Lorincz Geza 6500m Cluj-Napoca 30-39 02:13:21
23 96 Let Nicolae 6500m Oradea 20-29 01:47:08
24 97 Lican Irina Cristina 6500m Pitesti < 20 01:45:40
25 98 Manu George 6500m Bucuresti 20-29 02:16:15
26 99 Merdescu Andrei 6500m Bucuresti 30-39 02:27:38
27 100 Mircea Gustav Robert 6500m Tgms 40-49 02:06:14
28 101 Mitrica Constantinescu Cristian 6500m Bucuresti 30-39 02:18:55
29 102 Moldovan Radu Vasile 6500m Cluj Napoca 20-29 01:53:54
30 103 Munteanu George 6500m Brasov 30-39 01:41:35
31 104 Muresan Mihai 6500m Cluj Napoca 40-49 00:28:00 DNF
32 105 Neag Sorin 6500m Tg Mures 40-49 02:07:09
33 106 Papp Jozsef 6500m Tg Mures 30-39 02:10:48
34 107 Popa Cesiu Constantin Grigore 6500m Ploiesti 30-39 DNS
35 108 Popazov Andrei Razvan 6500m PITESTI < 20 01:59:57
36 109 Prioteasa Vlad 6500m Pitesti < 20 01:43:51
37 110 Retegan Virgil 6500m Cluj Napoca 40-49 03:02:24
38 111 Sebok Laszlo 6500m Cluj >= 50 01:41:57
39 112 Seliceanu Victor 6500m Cluj-napoca >= 50 01:52:25
40 113 Sirbu-Radu Anca 6500m Bucuresti 20-29 01:58:27
41 114 Sirbu-Radu Robert 6500m Bucuresti 20-29 01:58:44
42 115 Stroia Radu Catalin 6500m Cluj-Napoca 20-29 02:11:05
43 116 Szatmari Daniel 6500m Cluj-Napoca 30-39 01:51:45
44 117 Szikszai Janos Bruno 6500m Targu Mures 40-49 01:52:29
45 118 Ungureanu Maria Karina 6500m Com. BUDEASA Sat G?LE?E?TI < 20 01:42:39
46 119 Vadan Radu 6500m Cluj Napoca 20-29 01:51:54
47 120 Vinasi Traian 6500m San Giuliano Terme 40-49 DNS