Rezultate Traversarea Tarnitei 2013
Felicitari tuturor participantilor

selectati modul de sortare dupa:

Proba de 1500m
Nr. crt. Nr. conc. Nume Prenume Proba Localitatea Categoria Timpul Observatii
1 Ursa Teodor Alexandru 1500m Cluj-Napoca 20-29 DNS
2 Rogoveanu Paul-Cosmin 1500m Bucuresti 30-39 DNS
3 Toth Grigore-Sorin 1500m Baia-Mare 20-29 DNS
4 Szanto Paul 1500m Cluj-Napoca 20-29 00:34:11
5 Stoian Alex 1500m Bucuresti 30-39 DNS
6 Ghetu Raluca 1500m Cluj-napoca 30-39 DNS
7 Buciuc Victor 1500m Bucuresti 20-29 DNS
8 Ceontea Dan 1500m Cluj-Napoca >= 50 00:21:51 Accesorii
9 Tabacu Dimitrie 1500m Pitesti < 20 00:18:00 DNF
10 Sasaran Alvin 1500m Baia Mare 20-29 00:23:12 Accesorii
11 Chise Ionut 1500m Bucuresti 30-39 DNS
12 Devian Ovidiu 1500m Cluj-napoca < 20 DNS
13 10 Ciufudean Lucian 1500m Cluj-Napoca 30-39 00:34:27
14 11 BIRIS PAUL VALENTIN 1500m Cluj-Napoca 40-49 00:28:26
15 12 Radu Marius 1500m Pitesti < 20 00:24:10
16 13 Contolencu Theodor 1500m Brasov 14-18 Juniori performanta proba scurta 00:34:43
17 14 Ilea Tudor Octavian 1500m Oradea 40-49 00:25:34
18 150 Curticapean Mircea 1500m 00:38:08 neinscris
19 151 Irsik Norbert 1500m 00:41:52 neinscris
20 152 Catalin Andrei 1500m 00:46:25 neinscris
21 153 Petrutiu Radu 1500m 00:32:14 neinscris
22 16 Hegedus Krisztina 1500m Targu Mures 30-39 00:29:02
23 17 Contolencu Romeo 1500m Brasov 40-49 00:34:41
24 18 Lar Aurel 1500m Cluj-Napoca 20-29 00:29:40
25 19 Capatana Anca Simona 1500m Cluj-Napoca 30-39 00:30:06
26 20 Hui Daniel Ioan 1500m Cluj Napoca 30-39 00:35:44
27 21 Muntean Tudor  Alin 1500m Cluj-Napoca 20-29 00:42:02
28 22 Petke-Katai Erika Bella 1500m Sfantu Gheorghe 20-29 00:25:54
29 23 Tutescu Mihaela Zenovia 1500m Bucuresti 30-39 00:32:25
30 24 Moldovan Andrei Alexandru 1500m Baia Mare 20-29 00:29:10
31 25 Achim Daria 1500m Cluj-Napoca < 20 00:34:21
32 26 Leu Alexandra Anca 1500m Pitesti < 20 00:27:32 Accesorii
33 27 Cioanca Alin 1500m Mijlocenii-Bargaului 20-29 00:31:38
34 28 Besliu - Gherghescu Andrei Alexandru 1500m Pitesti < 20 00:29:27
35 29 Besliu - Gherghescu George Dorin 1500m Pitesti 30-39 00:33:05 Accesorii
36 3 Szentesy Mihai 1500m Cluj 20-29 00:31:38
37 31 Costea Florin 1500m Cluj 30-39 00:29:50
38 32 Sabo Doru Cosmin 1500m Cluj-Napoca 20-29 00:38:06
39 33 Ciupei Stelian Ovidiu 1500m CLUJ NAPOCA >= 50 00:28:15
40 35 Gheorghiu Gheorghe-Laurean 1500m Cluj-Napoca 20-29 00:35:57
41 36 Tabacu Stefan 1500m Pitesti 30-39 00:33:09 Accesorii
42 37 Ungurean Raluca-Anamaria 1500m Baia Mare 20-29 00:29:05
43 38 Tabacu Petru 1500m Pitesti < 20 00:33:00 Accesorii
44 39 Reus Alin Florian 1500m Cluj Napoca 20-29 00:19:37
45 4 Candrea Ramona 1500m Cluj Napoca 30-39 00:39:11
46 40 Cioara Lia 1500m Cluj Napoca 30-39 00:43:14
47 41 Păcurar Dan-Virgil 1500m Cluj-Napoca 20-29 00:34:34
48 42 Rosu Diana Mihaela 1500m Caransebes 20-29 00:45:00
49 43 Bodea Sergiu 1500m Cluj-Napoca 20-29 00:39:35
50 44 Tutescu Catalin Robert 1500m Bucuresti 30-39 00:25:26
51 46 Popa Eugen 1500m Cluj Npoca 40-49 00:31:40
52 47 Ionescu Teodor Adrian 1500m Pitesti < 20 00:31:46
53 48 Tirlea Ionut Gabriel 1500m Pitesti < 20 00:23:51
54 49 Chita Andreea Elena 1500m Pitesti < 20 00:26:58
55 5 ANA RALUCA MIHAELA 1500m Sighisoara 30-39 00:40:54
56 50 Circiumarescu David 1500m Pitesti < 20 00:31:35
57 52 Crasan Ioana Adriana 1500m Pitesti < 20 00:27:05
58 53 Chiriac Daniel Bogdan 1500m Pitesti 30-39 00:22:12
59 54 Julean Calin Victor 1500m Cluj-Napoca 14-18 Juniori performanta proba scurta 00:22:45
60 55 Julean Iulia 1500m Cluj-Napoca 14-18 Juniori performanta proba scurta 00:20:50
61 56 Egry Marius Gelu 1500m Cluj Napoca 40-49 00:34:23
62 57 Avram Dan 1500m Cluj-N 40-49 00:34:00
63 58 Zara Traian-Mihai 1500m Cluj-Napoca 20-29 00:35:39
64 59 Zara Meda Ana-Maria 1500m Floresti 20-29 00:37:27
65 6 Magdun Dan Ioan 1500m Cluj Napoca >= 50 00:53:25
66 60 Ciocirlan Dan Stelian 1500m Baia Mare 40-49 00:28:55
67 61 Chira Septimiu Marian 1500m Cluj-napoca 30-39 00:40:45
68 63 Marusceac Ioan Alexandru 1500m Cluj-n >= 50 00:47:43
69 64 Uiorean Aurel 1500m Cluj >= 50 00:37:13
70 65 Precup Raluca 1500m Cluj-Napoca 20-29 00:35:14
71 66 TATAR ALEX 1500m CLUJ NAPOCA < 20 00:25:21
72 67 Tegzesiu Claudiu Silviu 1500m Clu Napoca 40-49 00:36:17
73 68 Tolgyesi Ervin 1500m TG-MURES 40-49 00:26:21
74 69 Patrubány Miklós 1500m Cluj-Napoca 30-39 00:35:18
75 7 Kovacs Aron 1500m Sfantu Gheorghe 30-39 00:30:23
76 70 Cosmatchi Calin 1500m Cluj Napoca 40-49 00:20:06
77 71 Andreica Radu Cornel 1500m Cluj Napoca 30-39 00:52:32
78 72 Cordunianu Marius Rodinel 1500m Leghia 30-39 00:23:27
79 74 Diaconu Alexandru 1500m Brasov 20-29 00:17:59
80 75 Mihestean Mircea Ioan 1500m Cluj Napoca 30-39 00:37:17
81 76 Donca Emil-Bogdan 1500m Baia Mare 20-29 00:51:09
82 77 Barabas Mihai 1500m Floresti 30-39 00:28:18
83 78 Balaban Radu 1500m Baia Sprie 30-39 00:24:17
84 79 Tegzesiu Iosif Casian 1500m Cluj Napoca 14-18 Juniori performanta proba scurta 00:30:58
85 80 Fulop Katalin 1500m Ceuasu De Campie < 20 00:25:19
86 9 Baciu Laura 1500m Bucuresti 20-29 00:39:01

Proba de 6500m

Nr. crt. Nr. conc. Nume Prenume Proba Localitatea Categoria Timpul Observatii
1 Ivanescu George 6500m PITESTI 40-49 DNS
2 Olariu Alexandru 6500m Cluj-Napoca 20-29 DNS
3 Sirbu-Radu Robert 6500m Bucuresti 30-39 DNS
4 Manu George - Cristian 6500m Bucuresti 20-29 DNS
5 Balogh Vlad 6500m Gilau < 20 DNS
6 Foldenyi Judit 6500m Arad 20-29 DNS
7 Cozma Mihai 6500m Timisoara 30-39 DNS
8 Klosz Peter 6500m Tg.Mures 40-49 DNS
9 Ungvari Kinga 6500m Tg. Mures < 20 DNS
10 Haiducu Laurentiu Mihai 6500m Pitesti Open performanta proba lunga 01:30:00 DNF
11 Vadan Radu 6500m Cluj Napoca 20-29 DNS
12 100 Olariu Andrei Iulian 6500m Cluj-Napoca 30-39 02:11:29
13 101 Chiprianov Calin 6500m Cluj-Napoca 40-49 01:47:08
14 102 Horvat Zoltan 6500m Cluj Napoca 30-39 02:10:06
15 105 Retegan Virgil 6500m Cluj 40-49 02:52:12
16 106 Ciorobea Alexandra 6500m Pitesti < 20 01:43:07
17 107 Bonis Endre 6500m CLuj-Napoca 30-39 02:22:11
18 108 Vaduva Calin 6500m Cluj-Napoca 40-49 02:14:07
19 110 Belu Tudor 6500m Cluj Napoca < 20 02:06:31
20 112 Szikszai Janos Bruno 6500m Targu Mures 40-49 01:42:33
21 113 Marosi Albert Béla 6500m Cluj-Napoca 20-29 02:37:19
22 114 Rus Marius 6500m Brasov 40-49 02:02:11
23 115 Gabos Andrea 6500m Targu-Mures 20-29 01:42:24
24 116 Papp Jozsef 6500m Tg-Mures 30-39 02:03:59
25 117 Neag Sorin 6500m Tg Mures 40-49 01:55:04
26 118 Ionescu Andrei 6500m PITESTI Open performanta proba lunga 01:56:42
27 119 Răsădean Marcel 6500m Timişoara 30-39 01:37:40
28 121 Szekely Zsuzsanna 6500m Cluj Napoca 30-39 02:00:06
29 122 Demeny Helga 6500m Targu Mures Open performanta proba lunga 01:46:28
30 123 Julean Ana-Maria Camelia 6500m Cluj-Napoca 30-39 02:13:36
31 124 Koos Evelin 6500m Tirgu Mures 20-29 01:57:53
32 125 CUC RAZVAN 6500m Cluj-N 40-49 02:02:22
33 126 Nitulescu Costinel Sorin 6500m Com Bradu, Open performanta proba lunga 01:26:25
34 127 Sebok Laszlo 6500m Cluj >= 50 01:42:22
35 128 Szekely Maria 6500m Cluj-Napoca 40-49 02:02:32
36 129 Cuc Victor 6500m Cluj-N < 20 02:28:28
37 130 Ioniţă Andrei 6500m Pitesti Open performanta proba lunga 01:32:22
38 131 Bordea Mihai-Razvan 6500m Cluj-Napoca 40-49 02:16:01
39 132 Let Nicolae 6500m Oradea 20-29 01:42:28
40 133 Merdescu Andrei 6500m Bucuresti 30-39 02:25:06
41 134 Gabor Paul 6500m Brasov 40-49 02:06:50
42 135 Kovacs Andras 6500m Tg Mures 30-39 01:59:56
43 136 Kiss-Lorincz Geza 6500m Cluj-napoca 30-39 02:14:32
44 137 Radu Claudiu 6500m Cluj-napoca 30-39 01:35:41
45 138 Molnar Endre 6500m Tirgu Mures 30-39 02:25:32
46 139 Mitrica Constantinescu Cristian 6500m Bucuresti 30-39 01:58:23
47 140 Oprean Voicu 6500m Cluj Napoca 40-49 02:24:35
48 142 Casu Igor 6500m 02:43:51
49 161 Gustav Mircea 6500m 02:04:10
50 163 Crainic Dorothea 6500m 02:51:00
51 81 Miron Remus Marian 6500m Brasov 30-39 01:34:28
52 86 Moldovan Radu Vasile 6500m Cluj Napoca 30-39 01:48:06
53 87 Kovacs Peter 6500m Cluj Napoca 30-39 02:32:45
54 88 Szocs Luciana 6500m Floresti 30-39 02:08:47
55 90 Chiorean Rares 6500m Cluj Napoca 30-39 02:06:26
56 91 Bihari Szilard Attila 6500m SFANTU GHEORGHE Open performanta proba lunga 01:53:26
57 93 Bartha Csaba 6500m Sf Gheorghe < 20 01:35:39
58 94 Munteanu George 6500m Brasov 30-39 01:28:13
59 95 Dima Ana Cristina 6500m Brasov 20-29 01:54:07
60 96 Maftei Viorel 6500m BUCURESTI 40-49 02:25:02
61 97 Molnar Jozsef 6500m Tirgu Mures 30-39 01:44:10
62 98 Elefant Laszlo 6500m Cluj >= 50 01:51:10
63 99 Dansorean Ioana 6500m Cluj-Napoca Open performanta proba lunga 01:42:23