Rezultate Traversarea Tarnitei 2012
Felicitari tuturor participantilor

selectati modul de sortare dupa:

Proba de 1500m
Nr. crt. Nr. conc. Nume Prenume Proba Localitatea Categoria Timpul Observatii
1 0 Grama Nichita 1500m Cluj-napoca sub 20 ani 00:00:00 DNS
2 0 Kover Ladislau Paul 1500m Oradea 30-39 00:00:00 DNS
3 0 Cotuna Aurelian 1500m Floresti 20-29 00:00:00 DNS
4 0 Tolgyesi Ervin 1500m Tg-Mures 40-49 00:00:00 DNS
5 0 Crasan Ioana Adriana 1500m Pitesti sub 20 ani 00:00:00 DNS
6 0 Chira Septimiu Marian 1500m Cluj 30-39 00:00:00 DNS
7 2 Baciu Laura 1500m Bucuresti 20-29 00:34:52
8 3 Besliu Gherghescu Andrei Alexandru 1500m PITESTI sub 20 ani 00:24:32
9 4 Besliu Gherghescu George Dorin 1500m PITESTI 30-39 00:34:02
10 5 Birlea Dragos Ioan 1500m Floresti 30-39 00:32:34
11 11 Casapu Oana 1500m Cluj-Napoca 30-39 00:30:45
12 12 Ceontea Dan 1500m Cluj-Napoca 50 ani si peste 00:19:30 Accesorii
13 13 Ceontea Maamoun Arina 1500m Cluj-Napoca 30-39 00:31:28
14 14 Chira Cristian 1500m Cluj 30-39 00:27:34
15 16 Chita Andreea Elena 1500m Pitesti sub 20 ani 00:22:25
16 17 Circiumarescu David 1500m Pitesti sub 20 ani 00:22:28
17 18 Ciupei Stelian Ovidiu 1500m CLUJ NAPOCA 50 ani si peste 00:25:23
18 19 Conțolencu Romeo 1500m BRAŞOV 40-49 00:29:20
19 20 Conțolencu Theodor 1500m BRAŞOV sub 20 ani 00:28:30
20 21 Contiu Claudiu Dan 1500m Campia Turzii 30-39 00:30:29
21 22 Cosma Dan 1500m Cluj-napoca 20-29 00:27:04
22 23 Cosmatchi Calin 1500m Cluj Napoca 40-49 00:19:01
23 26 Cristal Alexandru 1500m Bucuresti 30-39 00:24:57
24 27 Dragomir Maria-Miruna 1500m Pitesti sub 20 ani 00:35:30 Accesorii
25 28 Dudau Bogdan 1500m Bucuresti 40-49 00:24:28
26 29 Georgescu Anamaria 1500m Cluj Napoca 20-29 00:42:55
27 30 Gorog Emese Gyongyi 1500m Cluj Napoca 30-39 00:37:44
28 32 Haiducu Laurentiu Mihai 1500m Pitesti sub 20 ani 00:18:29
29 33 Heinrich Quentin 1500m Caen 20-29 00:16:38
30 35 Horvat Raluca 1500m Cluj-Napoca 20-29 00:34:27
31 37 Iliescu Roxana Ioana 1500m Bucuresti 30-39 00:48:43
32 38 Iosif Bogdan 1500m Cluj-Napoca 20-29 00:36:39
33 39 Kiss-Lorincz Geza 1500m Cluj-Napoca 30-39 00:24:18
34 41 Kovacs Aron 1500m Sfantu Gheorghe 30-39 00:26:52
35 42 Kovacs Delia Ana 1500m Baia Sprie 30-39 00:21:08
36 44 Lar Aurel 1500m Cluj-Napoca 20-29 00:27:22
37 45 Lascu Ioana 1500m Cluj 30-39 00:42:13
38 46 Leu Alexandra Anca 1500m Pitesti sub 20 ani 00:25:18
39 47 Lukacs Andor 1500m Cluj Napoca 30-39 00:29:33
40 48 Maamoun Karim 1500m Cluj-Napoca 30-39 00:28:27
41 49 Magdun Ioan Dan 1500m Cluj Napoca 50 ani si peste 00:51:16
42 50 Marian Dragos 1500m Cluj-Napoca 30-39 00:37:55
43 53 Muller Kati 1500m Cluj/Napoca 50 ani si peste 00:35:47
44 54 Muntean Tudor Alin 1500m Cluj Napoca 20-29 00:30:50
45 55 Negele Eniko 1500m Cluj Napoca 30-39 00:42:16
46 56 Nitu Victor 1500m Cluj Napoca 20-29 00:27:59
47 57 Oprișa Emil Zaharie 1500m Turda 40-49 00:35:57
48 58 Păcurar Dan-Virgil 1500m Cluj-Napoca 20-29 00:34:40
49 59 Paslaru Calin 1500m Cluj Napoca 30-39 00:28:43
50 62 Pentek Imre 1500m Cluj-Napoca 30-39 00:26:35
51 63 Petke-Katai Bella-Erika 1500m Sfantu Gheorghe 20-29 00:24:35
52 64 Petrescu Ioan-Radu 1500m Cluj-napoca 30-39 00:39:22
53 65 Petric Cristian 1500m Cluj-Napoca 30-39 00:30:40
54 66 Popa Nicolae 1500m Cluj-Napoca 50 ani si peste 00:23:35 Accesorii
55 67 Racean Calin 1500m Cluj-Napoca 20-29 00:27:45
56 72 Savu Victor 1500m Baia Mare 50 ani si peste 00:35:20
57 73 Seciu Tiberiu 1500m Brasov 30-39 00:38:18
58 78 Suhaida Eugen Zoltan 1500m Oradea 40-49 00:33:07
59 79 Suhani Cristian Mihai 1500m Cluj-Napoca 30-39 00:34:18
60 80 Szabo Greti-Emese 1500m Sat Baciu 30-39 00:28:08
61 81 Szanto Paul 1500m Cluj-Napoca 20-29 00:32:22
62 83 Tabacu Dimitrie 1500m Stefanesti sub 20 ani 00:31:52
63 84 Tabacu Petru 1500m Stefanesti sub 20 ani 00:31:49
64 85 Tabacu Stefan 1500m Stefanesti 30-39 00:33:58
65 86 Tegzesiu Anton-Ciprian 1500m Cluj-Napoca 14-18 ani performanta 1500m 00:53:14
66 87 Tegzesiu Casian 1500m Cluj-Napoca 14-18 ani performanta 1500m 00:28:35
67 88 Tegzesiu Remus-Marius 1500m Cluj-Napoca 40-49 00:33:37
68 89 Tegzesiu Silviu 1500m Cluj-Napoca 40-49 00:33:10
69 90 Tirlea Ionut Gabriel 1500m Pitesti sub 20 ani 00:18:17
70 91 Toader Adrian 1500m Sibiu 20-29 00:28:04
71 93 Tura Adrian Flavius 1500m Cluj-Napoca 40-49 00:27:26
72 94 Uifăleanu Horia 1500m Cluj Napoca 30-39 00:28:51
73 95 Uiorean Aurel 1500m Cluj Napoca 50 ani si peste 00:30:34
74 98 Vassy Lorand-Zoltan 1500m Cluj-Napoca 30-39 00:24:24
75 99 Vassy Zoltán 1500m Cluj 50 ani si peste 00:39:29
76 0 Jabri Silvia 6500m Timisoara 40-49 00:00:00 DNS
77 0 Oprean Voicu 6500m Cluj Napoca 40-49 00:00:00 DNS
78 0 Bartha Csaba 6500m Sfantu Gheorghe 20-29 00:00:00 DNS
79 0 Bihari Szilard Attila 6500m Sfantu Gheorghe Open performanta proba lunga 00:00:00 DNS
80 0 Nechita Dragos-Bogdan 6500m Cluj-Napoca 20-29 00:00:00 DNS
81 0 Julean Ana Maria Camelia 6500m Cluj Napoca 30-39 00:00:00 DNS
82 0 Petcu Bianca Cristina 6500m Sibiu Open performanta proba lunga 00:00:00 DNS
83 0 Dragu Marius 6500m Bucuresti 40-49 00:00:00 DNS
84 100 Avram Dan 6500m Cluj Napoca 40-49 02:14:42
85 103 Bojan Voicu 6500m Cluj-Napoca 40-49 02:07:02
86 104 Cătană Florin-Vasile 6500m Cluj-Napoca 30-39 02:15:54
87 105 Cambos Emil 6500m Brasov 20-29 01:45:52
88 106 Capatana Anca 6500m Cluj-Napoca 30-39 02:31:09
89 107 Chiorean Rares 6500m Cluj Napoca 30-39 02:05:17
90 108 Chiprianov Calin 6500m Cluj-Napoca 40-49 01:52:58
91 109 Chis George 6500m Cluj-Napoca 30-39 02:13:09
92 110 Codreanu Cornel 6500m Floresti 30-39 02:18:41
93 112 Cuc Razvan 6500m CLUJ-NAPOCA 40-49 02:09:11
94 113 Cuc Victor 6500m CLUJ-NAPOCA sub 20 ani 02:26:02
95 114 Danciu Sebastian 6500m Cluj-Napoca 20-29 02:17:13
96 115 Daneliuc Florin 6500m Cluj Napoca 30-39 02:38:40
97 116 Deac Ovidiu Florian 6500m Cluj 30-39 02:19:21
98 118 Elefant Laszlo 6500m Cluj 50 ani si peste 01:45:04
99 119 Falusi Gabriel 6500m Timisoara 50 ani si peste 02:31:11
100 120 Felecan Calin 6500m Cluj-Napoca 40-49 02:31:22
101 122 Gabor Paul 6500m Brasov 40-49 02:04:57
102 123 Horvat Horatiu Adrian 6500m Cluj Napoca 40-49 02:16:21

Proba de 6500m

Nr. crt. Nr. conc. Nume Prenume Proba Localitatea Categoria Timpul Observatii
1 125 Iancu Lia 6500m Cluj Napoca 40-49 02:31:05
2 126 Indrie Calin 6500m Cefa 30-39 02:07:20
3 129 Maier Valentin-Adrian 6500m Timisoara 30-39 01:42:35
4 130 Miron Remus Marian 6500m Brasov 30-39 01:37:53
5 131 Moldovan Radu 6500m Cluj 30-39 01:48:15
6 135 Ogrean Radu 6500m Floresti 20-29 02:42:10
7 136 Olariu Andrei 6500m Cluj-Napoca 40-49 02:10:06
8 139 Paslaru Voicu 6500m Cluj Napoca 30-39 02:10:20
9 142 Rugina Stefan 6500m Bucuresti 40-49 02:17:59
10 143 Ruszuly Emese 6500m Miercurea Ciuc 30-39 02:13:57
11 144 Sebok Laszlo 6500m Cluj 50 ani si peste 01:44:54
12 145 Seliceanu Victor 6500m Alba Iulia 50 ani si peste 02:06:15
13 146 Sicoie Robert 6500m Cluj-Napoca 20-29 02:24:09
14 147 Simpalean Calin Cornel 6500m Cluj-Napoca 40-49 02:06:30
15 149 Szekely Maria 6500m Cluj-Napoca 50 ani si peste 02:07:52
16 151 Toma Adrian 6500m Cluj Napoca 40-49 02:23:36
17 152 Tonk Sandor 6500m Cluj 30-39 02:22:32
18 153 Tutescu Catalin Robert 6500m Bucuresti 30-39 01:52:18
19 154 Vadan Radu 6500m Cluj-Napoca 20-29 02:07:15