Rezultate Traversarea Tarnitei 2014
Felicitari tuturor participantilor

selectati modul de sortare dupa:

Proba de 1500m
Nr. crt. Nr. conc. Nume Prenume Proba Localitatea Categoria Timpul Observatii
1 2 Astilean Alexandru 1500m Cluj-napoca sub 20 ani 00:21:25
2 3 Baciu Calin Liviu 1500m Cluj Napoca 40-49 00:34:20
3 4 Baiu Catalin Bucurel 1500m Zarnesti 30-39 00:30:38
4 6 Bandea Paul 1500m Cluj-Napoca 20-29 00:27:15
5 7 Biculescu David Alin 1500m PITESTI 20-29 00:21:53
6 8 Birlea Dragos Ioan 1500m Floresti 30-39 00:00:00 DNS
7 9 Bodea Sergiu 1500m Cluj Napoca 20-29 00:26:10
8 10 Botos Anghel 1500m Cluj-Napoca 30-39 00:39:50 Accesorii
9 11 Botos Vlad 1500m Cluj-Napoca 30-39 00:34:26
10 13 Chise Ionut 1500m Bucuresti 30-39 00:23:56
11 15 Cosmatchi Calin 1500m Cluj Napoca 40-49 00:18:34
12 16 Cozma Razvan Bogdan 1500m Baia Mare sub 20 ani 00:18:35
13 17 Dobra Vladut 1500m Baia Mare 20-29 00:00:00 DNS
14 18 Dragus Cristina 1500m Cluj Napoca 40-49 00:00:00 DNS
15 19 Gabor-Iliescu Roxana-Ioana 1500m Bucuresti 30-39 00:39:23
16 20 Gorcea Carmen Dalia 1500m TURDA 40-49 00:34:35
17 21 Gorcea Vlad 1500m TURDA sub 20 ani 00:27:01
18 22 Gorog Emese Gyongyi 1500m Cluj Napoca 30-39 00:36:51
19 23 Hermann Krisztina 1500m Cluj-Napoca 30-39 00:35:29
20 24 Hruban Bogdan 1500m Cluj-Napoca 30-39 00:33:05
21 25 Ilea Tudor Octavian 1500m Oradea 50-59 00:26:04
22 26 Irsik Norbert 1500m Cluj sub 20 ani 00:24:42
23 28 Koncz Karoly 1500m Cluj-Napoca 50-59 00:26:02
24 30 Kosorus Aron 1500m Cluj-Napoca 30-39 00:30:51
25 31 Kovacs Aron 1500m Sfantu Gheorghe 30-39 00:26:55
26 32 Lar Aurel 1500m Cluj-napoca 20-29 00:28:30
27 33 Lata Robert Iulian 1500m PITESTI 20-29 00:20:20
28 34 Mada Marius 1500m Cluj-Napoca 30-39 00:28:03
29 35 Magdun Ioan Dan 1500m Cluj Napoca 60 ani si peste 00:49:47
30 36 Marian Dragos 1500m Cluj-Napoca 30-39 00:29:06
31 38 Moldovan Oana Crisanta 1500m Cluj-Napoca 20-29 00:36:17
32 39 Morariu Bianca 1500m Cluj-Napoca 20-29 00:37:48
33 41 Neagoie Ionut Virgil 1500m PITESTI 20-29 00:28:01
34 42 Nemet Cristian 1500m Baia Mare 20-29 00:20:27
35 43 Oana Silviu 1500m CONSTANTA 30-39 00:00:00 DNS
36 44 Oltean Mircea 1500m Cluj Napoca 50-59 00:46:07
37 45 Oprisa Emil Zaharie 1500m TURDA 50-59 00:34:34
38 46 Păcurar Dan-Virgil 1500m Cluj-Napoca 20-29 00:31:25
39 48 Paun Ion Valentin 1500m PITESTI 20-29 00:21:33
40 49 Petric Cristian 1500m Cluj-Napoca 30-39 00:32:09
41 50 Picos Andrei 1500m Cluj Napoca 20-29 00:00:00 DNS
42 51 Pop Eugen 1500m Cluj-Napoca 30-39 00:26:22
43 52 Pop Remus 1500m Cluj-Napoca 20-29 00:34:27
44 55 Savu Victor 1500m Baia Mare 50-59 00:32:33
45 56 Seciu Tiberiu 1500m Brasov 30-39 00:39:05
46 57 Curticăpean Mircea 1500m Tg Mures 20-29 00:38:23
47 60 Tatar Cristina Georgeta 1500m Stefanesti Open performanta proba scurta 00:19:52
48 61 Tirla Ovidiu 1500m Oradea 30-39 00:21:31
49 62 Toader Adrian Nicolae 1500m Sibiu 20-29 00:27:48
50 66 Vlad Alexandra 1500m Cluj-Napoca 20-29 00:39:13
51 67 Zaharie Bianca 1500m Cluj Napoca 40-49 00:54:24
52 69 Cepariu Cristian 1500m Cluj-Napoca 20-29 00:20:53
53 100 Artimon Alin Alexandru 6500m Clubul Sportiv Nautica Bacău Open performanta proba lunga 01:27:47
54 101 Avram Dan 6500m Cluj Napoca 40-49 02:22:42
55 102 Avramescu Razvan 6500m Bucuresti 30-39 02:29:03
56 103 Balazsi Lorand Attila 6500m Ttargu Mures 30-39 00:00:00 DNS
57 105 Bob Marius Horatiu 6500m Cluj-Napoca 20-29 02:12:14
58 106 Bumbu Bogdan Andrei 6500m Oradea 30-39 02:20:26
59 108 Cambos Emil 6500m Brasov 20-29 01:58:16
60 109 Chertes Sorin 6500m Cluj Napoca 40-49 02:16:28
61 110 Chiprianov Calin 6500m Cluj-Napoca 40-49 01:56:02
62 111 Chis George 6500m Cluj-napoca 30-39 02:12:54
63 114 Cretu Lucian 6500m Bucuresti 30-39 00:00:00 DNS
64 118 Demeny Helga 6500m Cluj-Napoca 20-29 01:48:39
65 120 Dudau Bogdan Stelian 6500m Bucuresti 50-59 02:04:03
66 122 Falusi Gabriel 6500m Timisoara 50-59 02:30:23
67 123 Gabor-Iliescu Paul 6500m Bucuresti 40-49 02:12:03
68 126 Guta Bogdan Ionut 6500m PITESTI 30-39 01:55:01
69 127 Hegedus Krisztina 6500m Targu Mures 40-49 00:00:00 DNS

Proba de 6500m

Nr. crt. Nr. conc. Nume Prenume Proba Localitatea Categoria Timpul Observatii
1 128 Horvat Horatiu Adrian 6500m Cluj Napoca 40-49 02:09:30
2 129 Horvat Zoltan 6500m Cluj-NApoca 40-49 02:08:08
3 131 Indrie Calin 6500m Timisoara 30-39 02:17:51
4 132 Ionita Nicolae-Andrei 6500m Pitesi Open performanta proba lunga 01:28:14
5 137 Muntean Tudor 6500m Cluj-Napoca 20-29 00:00:00 DNF
6 138 Oprean Voicu 6500m Cluj Napoca 40-49 02:28:24
7 139 Petke Kátai Bella Erika 6500m Sfântu Gheorghe 20-29 02:18:05
8 141 Popovici Bogdan 6500m Cluj Napoca 40-49 02:43:06
9 143 Reus Alin 6500m Cluj Napoca 30-39 01:40:23
10 145 Rugina Stefan 6500m Bucuresti 40-49 02:37:21
11 146 Ruszuly Emese 6500m Cluj Napoca 30-39 02:13:40
12 147 Sebok Laszlo 6500m Cluj 50-59 01:44:40
13 148 Seliceanu Victor 6500m Alba Iulia 60 ani si peste 02:08:34
14 150 Szatmari Daniel 6500m Cluj-Napoca 30-39 01:53:05
15 151 Tarnovan Razvan 6500m Cluj-Napoca 20-29 02:24:14
16 153 Vadan Radu 6500m Cluj Napoca 30-39 01:57:57
17 154 Pașcu Marius 6500m Cluj-Napoca 40-49 02:18:47
18 155 Voicu Lucian Mihai 6500m Floresti 30-39 00:00:00 DNS