Rezultate Traversarea Tarnitei 2016

Rezultate Traversarea Tarnitei 2016
Felicitari tuturor participantilor

selectati modul de sortare dupa:

Proba de 1500m
Nr. crt. Nr. conc. Nume Proba Localitatea Categoria Timpul Observatii
1 0 Crisan Tudor 1500m Cluj-Napoca 20-29 00:00:00 DNS
2 0 Filimon Darius 1500m Cluj-Napoca 20-29 00:00:00 DNS
3 0 Roxana-Ioana Gabor-Iliescu 1500m BUCURESTI 40-49 00:00:00 DNS
4 0 Jakab-Benke Hajnalka 1500m Sfintu Gheorghe 30-39 00:00:00 DNS
5 400 Arina Ceontea Maamoun 1500m Cluj-Napoca 30-39 00:35:00
6 401 Balan Hedi 1500m Arad 60-69 00:38:30
7 403 Biban Sorin 1500m Bucuresti 40-49 00:27:12
8 404 Bocan Catalina 1500m Timisoara 30-39 00:29:54
9 406 Ceontea Dan 1500m Cluj-Napoca 60-69 00:23:00 Accesorii
10 407 Chise Teodor Ionut 1500m Bucuresti 30-39 00:23:22
11 408 CIUPEI STELIAN OVIDIU 1500m CLUJ NAPOCA 50-59 00:28:58
12 410 Czinege Monika 1500m Dej 20-29 00:37:12
13 411 Dan Andrei Pacurar 1500m Cluj-Napoca 20-29 00:25:44
14 412 Dan Matiesanu 1500m Corbeanca 40-49 00:24:40
15 413 Delia Ana Kovacs 1500m Baia Mare 40-49 00:21:31
16 414 Dobra Vladut 1500m Baia Mare 20-29 00:21:00
17 415 Dobrescu Mihaela Alina 1500m Cluj Napoca 40-49 00:25:29
18 417 Ghiurco Monica 1500m Floresti 40-49 00:26:37
19 418 Goga Razvan 1500m Cluj Napoca 30-39 00:25:13
20 419 Gorcea Carmen-Dalia 1500m Turda 40-49 00:41:11
21 420 Gorcea Vlad 1500m Turda sub 20 ani 00:32:15
22 423 Ioana Maxim 1500m Floresti 30-39 00:30:47
23 424 Irimies Sergiu 1500m Floresti 30-39 00:29:55
24 426 Ivascu Diana Melita 1500m Tg Mures 20-29 00:38:51
25 427 JABRI TABRIZI SHARIF 1500m Timisoara sub 20 ani 00:37:05
26 429 Kocsik Levente 1500m Arad 20-29 00:25:22
27 430 Koncz Károly 1500m Cluj 50-59 00:27:30
28 431 Laszlo Orsolya 1500m Cluj-napoca 20-29 00:38:48
29 432 Lătăianu Aurelian Mihai 1500m Reşiţa 20-29 00:24:04
30 433 MAGDUN IOAN-DAN 1500m Cluj Napoca 70 ani si peste 00:53:13
31 434 Marian Dragoş 1500m Bucuresti 30-39 00:30:41
32 437 Moraru Alexandru 1500m Cluj Napoca 60-69 00:00:00 DNF
33 438 Nagy Lara 1500m Cluj-napoca sub 20 ani 00:30:14
34 440 NEGELE ENIKO 1500m Cluj Napoca 40-49 00:41:06
35 441 Nemet Andrei 1500m Baia Mare sub 20 ani 00:19:08
36 442 Nemet Cristian 1500m Baia Mare 20-29 00:23:09
37 443 Nicule Bogdan 1500m Cluj-Napoca 30-39 00:23:35
38 444 Oprisa Emil 1500m TURDA 50-59 00:35:08
39 445 Oros Razvan Cristian 1500m Baia-Mare 40-49 00:26:14
40 446 Papp Dragos 1500m CLUJ-NAPOCA 30-39 00:22:50
41 452 ROGOZ MARIN GABRIEL 1500m CLUJ-NAPOCA 30-39 00:27:18
42 454 Sasaran Alvin 1500m Baia Mare 30-39 00:25:50
43 456 Tudor Octavian Ilea 1500m Oradea 50-59 00:27:56
44 457 Tura Adrian Flavius 1500m Cluj Napoca 40-49 00:30:45
45 463 Calin Chiprianov 1500m Cluj Napoca 50-59 00:23:32
46 464 Hajdu Laszlo 1500m 50-59 00:19:15
47 465 Petran Cosmin Alexandru 1500m sub 20 ani 00:22:07
48 466 Pasca Alexandra 1500m 20-29 00:30:56

Proba de 6500m

Nr. crt. Nr. conc. Nume Proba Localitatea Categoria Timpul Observatii
30 2 Ardelean Alex-Ovidiu 6500m Arad sub 20 ani 00:00:00 DNF
31 4 Avramescu Razvan 6500m Bucuresti 30-39 02:31:23
32 5 Bako Anita Tunde 6500m Oradea 20-29 00:00:00 DNS
33 7 Balazsi Loránd Attila 6500m Targu Mures 40-49 02:54:41
34 8 Bálint Ákos 6500m Târgu Mureș 40-49 01:57:08
35 10 Bejenaru Constantin 6500m Cluj-Napoca 30-39 03:06:18
36 11 Belu Tudor 6500m Cluj-Napoca sub 20 ani 00:00:00 DNS
37 12 Biban Sorin 6500m Bucuresti 40-49 02:03:55
38 14 Bob Marius Horatiu 6500m Cluj-Napoca 20-29 02:26:32
39 16 Bora Cristian 6500m Oradea 30-39 00:00:00 DNS
40 18 Carlanaru Mircea 6500m Cluj-napoca 50-59 00:00:00 DNS
41 19 Checherita Dragoș 6500m Com Sadova 30-39 02:12:22
42 21 Chiorean Rares 6500m Cluj Napoca 30-39 02:15:30
43 22 Chise Teodor Ionut 6500m Bucuresti 30-39 02:12:11
44 23 Cimpean Marius Victor 6500m Cluj Napoca 30-39 01:58:22
45 27 Claudiu Gorgan 6500m Cluj Napoca 30-39 00:00:00 DNS
46 29 Cristal Alexandru 6500m Bucuresti 30-39 02:10:21
47 30 Dan Matiesanu 6500m Corbeanca 40-49 02:11:55
48 31 Darab Cosmin 6500m Cluj-Napoca 30-39 02:38:33
49 32 Delia Ana Kovacs 6500m Baia Mare 40-49 01:48:30
50 36 Dobrescu Mihaela 6500m Cluj Napoca 40-49 02:15:20
51 37 DONTU ROMEO 6500m SF GHEORGHE 40-49 02:02:40
52 38 Elefant Laszlo 6500m Cluj 50-59 01:54:08
53 40 Fenemore John 6500m Lancaster 40-49 02:17:10
54 41 Filipas Cosmin Alin 6500m Gherla 30-39 03:14:01
55 42 George Iordache 6500m Bucuresti 40-49 02:08:19
56 43 Ghiurco Monica 6500m Floresti 40-49 02:26:50
57 44 Hajdú László 6500m Kecskemét 50-59 01:39:45
58 45 Iancu Lia 6500m Cluj-Napoca 50-59 02:28:00
59 46 Indrie Calin 6500m Timișoara 30-39 01:56:34
60 47 Ionita Nicolae Andrei 6500m Pitesti 20-29 01:31:34
61 48 Koncz Károly 6500m Cluj 50-59 02:30:58
62 49 Lazanu George 6500m Cluj N 30-39 00:00:00 DNS
63 50 Lőrincz Ferenc 6500m Cluj Napoca 50-59 00:00:00 DNF
64 51 Maier Adalbert 6500m 56 40-49 02:20:36
65 53 Mihai Barabas 6500m Floresti 30-39 02:49:02
66 54 Mircea Ionescu 6500m Brasov 40-49 00:00:00 DNF
67 56 Molnar Peter 6500m Targu Mures 50-59 02:20:01
68 58 Mureşan Bogdan 6500m Arad 20-29 01:32:49
69 60 Orheanu Aurelian 6500m Campia Turzii 40-49 02:32:09
70 62 Petran Costin-Alexandru 6500m Bucuresti sub 20 ani 01:50:21
71 63 Pintea Alexandra 6500m Sinnicoara 30-39 02:49:12
72 64 Pintilie Dragos 6500m Bucuresti 30-39 00:00:00 DNS
73 65 POPOVICI BOGDAN 6500m CLUJ NAPOCA 40-49 00:00:00 DNF
74 66 RAZVAN CUC 6500m Cluj-N 40-49 02:27:25
75 67 Retegan Virgil 6500m Cluj Napoca 40-49 02:15:44
76 68 Reus Alin 6500m Cluj Napoca 30-39 01:44:38
77 69 Robert Suciaghi 6500m Tg.Mures 20-29 02:20:26
78 70 ROZOR MARIAN MIRCEA 6500m CLUJ NAPOCA 40-49 02:57:50
79 71 RUGINA STEFAN 6500m BUCURESTI 40-49 02:31:04
80 72 Salajan Alexandru 6500m Cluj Napoca sub 20 ani 01:24:55
81 73 Sebok Laszlo 6500m Cluj 60-69 01:52:44
82 75 Siminic Flaviu 6500m Cluj-Napoca 30-39 02:11:16
83 77 SZIKSZAI Bruno 6500m Targu Mures 40-49 01:49:17
84 78 TARNOVAN RAZVAN 6500m Cluj-Napoca 30-39 02:27:12
85 80 Tirtan Anda Gabriela 6500m Cluj-Napoca sub 20 ani 01:58:32
86 83 Tudor Ovidiu 6500m Bucuresti 40-49 02:34:05
87 84 Tura Adrian Flavius 6500m Cluj 40-49 02:54:23
88 85 Urkan Peter Alex 6500m Cluj-Napoca sub 20 ani 01:57:58
89 87 Vezentan Laurentiu 6500m Cluj-Napoca 40-49 03:06:49
90 88 VICTOR CUC 6500m CLUJ-N sub 20 ani 02:42:30