Diplome Traversarea Tarnitei 2016

Diplome Traversarea Tarnitei 2016
Nr. Nume Localitatea Categ. Timpul obţinut Participare Observaţii
categoria 1500m, 20-29 ani, feminin:
1Pasca Alexandra 20-29 00:30:56 Participare Locul 1
2Czinege Monika Dej 20-29 00:37:12 Participare Locul 2
3Laszlo Orsolya Cluj-napoca20-29 00:38:48 Participare Locul 3
4Ivascu Diana Melita Tg Mures20-29 00:38:51 Participare 4
categoria 1500m, 20-29 ani, masculin:
1Dobra Vladut Baia Mare20-29 00:21:00 Participare Locul 1
2Nemet Cristian Baia Mare20-29 00:23:09 Participare Locul 2
3Lătăianu Aurelian Mihai Reşiţa20-29 00:24:04 Participare Locul 3
4Kocsik Levente Arad20-29 00:25:22 Participare 4
5Dan Andrei Pacurar Cluj-Napoca20-29 00:25:44 Participare 5
categoria 1500m, 30-39 ani, feminin:
1bocan catalina timisoara30-39 00:29:54 Participare Locul 1
2Ioana Maxim Floresti30-39 00:30:47 Participare Locul 2
3Arina Ceontea Maamoun Cluj-Napoca30-39 00:35:00 Participare Locul 3
categoria 1500m, 30-39 ani, masculin:
1Papp Dragos CLUJ-NAPOCA30-39 00:22:50 Participare Locul 1
2Chise Teodor Ionut Bucuresti30-39 00:23:22 Participare Locul 2
3Nicule Bogdan Cluj-Napoca30-39 00:23:35 Participare Locul 3
4Goga Razvan Cluj Napoca30-39 00:25:13 Participare 4
5Sasaran Alvin Baia Mare30-39 00:25:50 Participare 5
6ROGOZ MARIN GABRIEL CLUJ-NAPOCA30-39 00:27:18 Participare 6
7Irimies Sergiu Floresti30-39 00:29:55 Participare 7
8Marian Dragoş Bucuresti30-39 00:30:41 Participare 8
categoria 1500m, 40-49 ani, feminin:
1Delia Ana Kovacs Baia Mare40-49 00:21:31 Participare Locul 1
2dobrescu mihaela alina cluj napoca 40-49 00:25:29 Participare Locul 2
3Ghiurco Monica Floresti40-49 00:26:37 Participare Locul 3
4NEGELE ENIKO Cluj Napoca40-49 00:41:06 Participare 4
5Gorcea Carmen-Dalia Turda40-49 00:41:11 Participare 5
categoria 1500m, 40-49 ani, masculin:
1Dan Matiesanu Corbeanca40-49 00:24:40 Participare Locul 1
2Oros Razvan Cristian Baia-Mare40-49 00:26:14 Participare Locul 2
3Biban Sorin Bucuresti40-49 00:27:12 Participare Locul 3
4Tura Adrian Flavius Cluj Napoca40-49 00:30:45 Participare 4
categoria 1500m, 50-59 ani, masculin:
1Hajdu Laszlo 50-59 00:19:15 Participare Locul 1
2Calin Chiprianov Cluj Napoca50-59 00:23:32 Participare Locul 2
3Koncz Károly Cluj50-59 00:27:30 Participare Locul 3
4Tudor Octavian Ilea Oradea50-59 00:27:56 Participare 4
5CIUPEI STELIAN OVIDIU CLUJ NAPOCA50-59 00:28:58 Participare 5
6oprisa emil TURDA50-59 00:35:08 Participare 6
categoria 1500m, 60-69 ani, feminin:
1Balan Hedi Arad60-69 00:38:30 Participare Locul 1
categoria 1500m, 70 ani si peste ani, masculin:
1MAGDUN IOAN-DAN cluj napoca70 ani si peste 00:53:13 Participare Locul 1
categoria 1500m, sub 20 ani, feminin:
1nagy lara cluj-napocasub 20 ani 00:30:14 Participare Locul 1
categoria 1500m, sub 20 ani, masculin:
1Nemet Andrei Baia Maresub 20 ani 00:19:08 Participare Locul 1
2Petran Cosmin Alexandru sub 20 ani 00:22:07 Participare Locul 2
3Gorcea Vlad Turdasub 20 ani 00:32:15 Participare Locul 3
4JABRI TABRIZI SHARIF Timisoara sub 20 ani 00:37:05 Participare 4
categoria 6500m, 20-29 ani, masculin:
1Ionita Nicolae Andrei Pitesti20-29 01:31:34 Participare Locul 1
2Mureşan Bogdan Arad20-29 01:32:49 Participare Locul 2
3Robert Suciaghi Tg.Mures20-29 02:20:26 Participare Locul 3
4Bob Marius Horatiu Cluj-Napoca20-29 02:26:32 Participare 4
categoria 6500m, 30-39 ani, feminin:
1Pintea Alexandra Sinnicoara30-39 02:49:12 Participare Locul 1
categoria 6500m, 30-39 ani, masculin:
1Reus Alin Cluj Napoca30-39 01:44:38 Participare Locul 1
2Indrie Calin Timișoara 30-39 01:56:34 Participare Locul 2
3Cimpean Marius Victor Cluj Napoca30-39 01:58:22 Participare Locul 3
4Cristal Alexandru Bucuresti30-39 02:10:21 Participare 4
5Siminic Flaviu Cluj-Napoca30-39 02:11:16 Participare 5
6Chise Teodor Ionut Bucuresti30-39 02:12:11 Participare 6
7Checherita Dragoș Com Sadova 30-39 02:12:22 Participare 7
8Chiorean Rares Cluj Napoca30-39 02:15:30 Participare 8
9TARNOVAN RAZVAN Cluj-Napoca30-39 02:27:12 Participare 9
10Avramescu Razvan bucuresti30-39 02:31:23 Participare 10
11Darab Cosmin Cluj-Napoca30-39 02:38:33 Participare 11
12Mihai Barabas Floresti30-39 02:49:02 Participare 12
13Bejenaru Constantin Cluj-Napoca30-39 03:06:18 Participare 13
14Filipas Cosmin Alin Gherla30-39 03:14:01 Participare 14
categoria 6500m, 40-49 ani, feminin:
1Delia Ana Kovacs Baia Mare40-49 01:48:30 Participare Locul 1
2Dobrescu Mihaela Cluj Napoca40-49 02:15:20 Participare Locul 2
3Ghiurco Monica Floresti 40-49 02:26:50 Participare Locul 3
categoria 6500m, 40-49 ani, masculin:
1SZIKSZAI Bruno Targu Mures40-49 01:49:17 Participare Locul 1
2Bálint Ákos Târgu Mureș40-49 01:57:08 Participare Locul 2
3DONTU ROMEO SF GHEORGHE40-49 02:02:40 Participare Locul 3
4biban sorin Bucuresti40-49 02:03:55 Participare 4
5George Iordache Bucuresti40-49 02:08:19 Participare 5
6Dan Matiesanu Corbeanca40-49 02:11:55 Participare 6
7Retegan Virgil Cluj Napoca40-49 02:15:44 Participare 7
8Fenemore John Lancaster 40-49 02:17:10 Participare 8
9Maier Adalbert 5640-49 02:20:36 Participare 9
10RAZVAN CUC Cluj-N40-49 02:27:25 Participare 10
11RUGINA STEFAN BUCURESTI40-49 02:31:04 Participare 11
12Orheanu Aurelian Campia Turzii40-49 02:32:09 Participare 12
13Tudor Ovidiu Bucuresti40-49 02:34:05 Participare 13
14Tura Adrian Flavius Cluj40-49 02:54:23 Participare 14
15Balazsi Loránd Attila Targu Mures40-49 02:54:41 Participare 15
16ROZOR MARIAN MIRCEA CLUJ NAPOCA40-49 02:57:50 Participare 16
17Vezentan Laurentiu Cluj-Napoca40-49 03:06:49 Participare 17
categoria 6500m, 50-59 ani, feminin:
1Iancu Lia Cluj-Napoca50-59 02:28:00 Participare Locul 1
categoria 6500m, 50-59 ani, masculin:
1Hajdú László Kecskemét 50-59 01:39:45 Participare Locul 1
2Elefant Laszlo Cluj50-59 01:54:08 Participare Locul 2
3Molnar Peter Targu Mures50-59 02:20:01 Participare Locul 3
4Koncz Károly Cluj50-59 02:30:58 Participare 4
categoria 6500m, 60-69 ani, masculin:
1Sebok Laszlo Cluj 60-69 01:52:44 Participare Locul 1
categoria 6500m, sub 20 ani, feminin:
1Tirtan Anda Gabriela Cluj-Napocasub 20 ani 01:58:32 Participare Locul 1
categoria 6500m, sub 20 ani, masculin:
1Salajan Alexandru Cluj Napocasub 20 ani 01:24:55 Participare Locul 1
2Petran Costin-Alexandru Bucurestisub 20 ani 01:50:21 Participare Locul 2
3Urkan Peter Alex Cluj-Napocasub 20 ani 01:57:58 Participare Locul 3
4VICTOR CUC CLUJ-Nsub 20 ani 02:42:30 Participare 4
Alti concurenti, 1500m:
1Ceontea Dan Cluj-Napoca60-69 00:23:00 Participare Accesorii
2Moraru Alexandru Cluj Napoca60-69 00:00:00 Participare DNF
3Crisan Tudor Cluj-Napoca20-29 00:00:00 DNS
4Filimon Darius Cluj-Napoca20-29 00:00:00 DNS
5Jakab-Benke Hajnalka Sfintu Gheorghe30-39 00:00:00 DNS
6Roxana-Ioana Gabor-Iliescu BUCURESTI40-49 00:00:00 DNS
Alti concurenti, 6500m:
1POPOVICI BOGDAN CLUJ NAPOCA40-49 00:00:00 Participare DNF
2Mircea Ionescu Brasov40-49 00:00:00 Participare DNF
3Lőrincz Ferenc Cluj Napoca50-59 00:00:00 Participare DNF
4Ardelean Alex-Ovidiu Aradsub 20 ani 00:00:00 Participare DNF
5Bako Anita Tunde Oradea20-29 00:00:00 DNS
6Pintilie Dragos Bucuresti30-39 00:00:00 DNS
7Bora Cristian Oradea30-39 00:00:00 DNS
8Lazanu George Cluj N30-39 00:00:00 DNS
9Claudiu Gorgan Cluj Napoca30-39 00:00:00 DNS
10Carlanaru mircea cluj-napoca50-59 00:00:00 DNS
11Belu Tudor Cluj-Napocasub 20 ani 00:00:00 DNS