Traversarea Tarnitei 2017

Rezultate/Results/Eredmények Traversarea Tarnitei 2017
Felicitari tuturor participantilor
Congratulations to all the participants
Gratulálunk minden résztvevő

selectati modul de sortare dupa:
Select sorting mode by:
Válassza ki, hogyan rendezéshez:

Proba de 6500m

Nr.
No.
Szám
Nr. conc.
Race No.
Versenyszám
Nume
Name
Név
Club
Club
Klub
Categoria
Category
Kategória
Timpul
Time
Idő
Observații
Remarks
Megjegyzés
1 1 Barb Rares Lucian Mapei Romania 30-39 02:40:07
2 2 Constantinescu Veronica 30-39 02:28:55
3 3 DAVID Neculai CS Delfinul 40-49 02:21:56
4 4 Ghiurco Monica 40-49 02:12:18
5 5 Tudor Ovidiu 40-49 02:18:33
6 6 IANCU LIA 50-59 02:12:55
7 7 Biban Sorin 40-49 01:54:11
8 8 Botez Mircea 30-39 02:31:51
9 9 Matiesanu Dan 40-49 01:59:34
10 10 Dobrescu Alina 40-49 02:15:02
11 11 Ciontu Ionut-Petru 40-49 02:32:38
12 12 Rusu Mihaela CSM Timisoara 50-59 02:34:08
13 13 Chise Teodor Ionut 40-49 01:58:46
14 14 Petran Costin-Alexandru UMF "Carol Davila" Bucuresti <20 01:51:26
15 15 Balan Mugur Orca 50-59 03:15:19
16 16 Vaduva Calin Orca 40-49 02:06:02
17 17 Koncz Károly 50-59 02:26:47
18 18 Danila Emil 40-49 02:09:27
19 19 Seliceanu Victor 60-69 02:03:07
20 20 Holban Mihai Vladimir Delfinul Bucuresti 40-49 01:55:28
21 21 Siminic Flaviu Niste Sportivi 30-39 02:07:58
22 22 Mitrea Mihai 50-59 02:43:11
23 23 Bîja Alexandru Gloria Arad <20 01:54:25
24 24 Antal Monica 30-39 02:35:54
25 25 Retegan Virgil Orca Swim Club 50-59 02:10:20
26 26 Nitu Florian-Sorel 50-59 02:27:10
27 27 TUDOR GEORGE LEONARD 30-39 02:12:25
28 28 DIMA ANA-CRISTINA LUNA 30-39 01:57:31
29 29 Barta Zoltán Gábor 30-39 02:14:49
30 30 ROZOR MIRCEA 40-49 02:41:36
31 31 Cimpean Marius SHE 30-39 01:52:35
32 32 Szocs Luciana CCN 30-39 DNS
33 33 Torok Daniela C.s. Tibiscus Timisoara 30-39 02:10:35
34 34 Mecea Mihai IQuest 20-29 02:53:36
35 35 Bonis Endre 30-39 02:20:32
36 36 Muresan Radu Club Orca 30-39 02:44:44
37 38 Indrie Calin Resita07 30-39 01:47:41
38 39 Cristal Alexandru Seven Sport Club 30-39 02:03:12
39 40 Apateanu Fabiana Orca 30-39 02:23:52
40 41 Tirlea Ionut Gabriel CSM Pitesti <20 01:31:49
41 42 Katai Elisabeta 40-49 02:16:45
42 43 Reus Alin 30-39 01:44:45
43 44 Molnár József 40-49 01:49:44
44 45 Molnar Peter Master Ski&Bike 50-59 02:11:52
45 46 PRECUP IOANA 30-39 02:42:14
46 47 CUC RAZVAN Orca 40-49 DNS
47 48 Cordosan Radu Mures Runners 40-49 02:16:49
48 49 Ciobanu Robert-Gabriel CSS Gloria Arad <20 01:39:40
49 50 Hota Stelian Master Ski & Bike 40-49 02:00:58
50 51 Diaconescu Sergiu - 40-49 02:37:20
51 52 Vaum Waldemar Garage Racing 40-49 01:54:05
52 53 Birlea Marius 40-49 02:32:39
53 54 Antoine LAURENCE 50-59 02:23:59
54 55 Moldovan Radu Vasile Orca 30-39 01:51:32
55 56 Stoicescu Florin Fresh Energy Club 30-39 02:14:08
56 57 Tirla Ovidiu Swimathon Oradea 30-39 01:49:40
57 58 Balázsi Loránd Attila Debrecen Szenior Úszók 40-49 02:33:30
58 59 Buna Florin Orca 30-39 02:54:04
59 60 Ciupei Stelian Ovidiu - 50-59 02:34:41
60 61 Ciuleanu Tudor Armand Imprezzio Global 30-39 02:15:18
61 62 Stan Adriana CS Aqua 01 30-39 02:10:13
62 63 LAZANU GEORGE 30-39 02:32:06
63 64 Suciaghi Robert Orca 30-39 02:09:05
64 65 Marincas Bogdan LHA 30-39 DNS
65 66 Hitter Istvan Zsolt 40-49 02:23:18
66 67 Katona Alpar IQuest Rupicapra 30-39 02:28:38
67 68 Chiprianov Calin Swimmania 50-59 01:57:57
68 69 Elefant Laszlo ORCA 50-59 01:42:46
69 70 Burz Oana 20-29 02:42:30
70 71 Deak Attila 30-39 02:11:56
71 72 POPOVICI BOGDAN 40-49 02:57:24
72 73 Aurelian Cotuna IronBeat Fitness 20-29 02:24:46
73 74 Banyai Janos 30-39 02:19:01
74 75 Maier Bela 40-49 02:23:44
75 76 Kovacs Robert Iozsef 40-49 02:53:30
76 77 Avram Dan 40-49 02:21:30
77 78 Dorsonszky Laszlo Xterra Bihor 40-49 02:17:53
78 79 Ruszuly Emese Harghita Triathlon Club 30-39 DNS
79 80 Ciolan Raluca 30-39 02:18:08
80 81 Chis Robert Vlad 20-29 01:59:02
81 82 BARBULESCU CIPRIAN 40-49 02:40:46
82 84 Demeny Helga Orca Cluj 20-29 01:42:40
83 85 Istrate Adriana Seven Sport Club 30-39 02:59:58
84 86 Ardelean Alex-Ovidiu CSS Gloria Arad <20 01:41:34
85 87 Czinege Monika Yardi Romania 20-29 DNS
86 88 Olteanu Sever FreshEnergy 30-39 01:33:43
87 89 Szikszai Bruno Mobility Plus Targu Mures 50-59 01:45:11
88 90 Maier Magyaros Andrei Mobility Plus 30-39 01:56:28
89 91 Urkan Peter Alex CSS Viitorul Cluj <20 01:49:47
90 92 Gherghel Ioan Stefan Gold Stars Baia Mare 30-39 01:21:30
91 93 Kovacs Delia Ana Gold Stars Baia Mare 40-49 01:46:43
92 94 Demeny Attila Orca 20-29 01:42:34
93 102 Katic Borna Zagreb <20 02:04:38
94 104 Birtocean Andrei 20-29 02:51:44
95 105 Stoica Octavian 30-39 02:18:55