Diplome Traversarea Tarnitei 2018

Diplome/Diplomas/Diplomák Traversarea Tarnitei 2018
Nr. conc.
Race No.
Versenyszám
Nume
Name
Név
Club
Club
Klub
Categoria
Category
Kategória
Timpul
Time
Idő
Participare
Participation
Részvétel
Observații
Remarks
Megjegyzés
6500m, sub 20 ani, feminin
under 20 years, women
20 alatti év, nők:
1Popa LeonaMara3<20 01:41:52 Participation Place 1
2Balta BiancaCSS Gloria ARAD<20 01:46:55 Participation Place 2
3Florea Ana GeorgianaCorona Brasov<20 02:11:12 Participation Place 3
6500m, sub 20 ani, masculin
under 20 years, men
20 alatti év, férfiak:
1Tirlea IonutCSM Pitesti<20 01:32:35 Participation Place 1
6500m, 20-29 ani, feminin
20-29 years, women
20-29 év, nők:
1DemenyhelgaSports Culture20-29 01:53:53 Participation Place 1
2Fülöp KatalinMaster Ski & Bike club20-29 02:11:11 Participation Place 2
3Biró Júlia Harghita Triathlon Club20-29 02:15:24 Participation Place 3
4Oana BurzVertical Sport20-29 02:29:41 Participation 4
5Bakó AnnamáriaXterra Sport Bihor20-29 02:35:57 Participation 5
6Bako Anita TundeXterra Sport Bihor20-29 02:39:36 Participation 6
7Veres Bianca Sabina20-29 03:07:24 Participation 7
6500m, 20-29 ani, masculin
20-29 years, men
20-29 év, férfiak:
1Farcas Liviu Marius-20-29 02:00:00 Participation Place 1
2Demeny AttilaSports Culture20-29 01:37:51 Participation Place 2
3Bursuc Liviu20-29 01:59:42 Participation Place 3
4Lőrincz TiborTVSE20-29 02:00:45 Participation 4
5Petran Costin-AlexandruUMF "Carol Davila" Bucuresti20-29 02:05:39 Participation 5
6Aurelian CotunaIronBeat Fitness20-29 02:17:49 Participation 6
7Gligor Mihai-20-29 02:23:39 Participation 7
8Buhutan Ovidiu20-29 02:35:58 Participation 8
9Moldovan Bogdan Frequentis AG20-29 02:38:56 Participation 9
6500m, 30-39 ani, feminin
30-39 years, women
30-39 év, nők:
1Crina Ungureanu30-39 01:50:33 Participation Place 1
2Stan AdrianaCS AQUA 0130-39 02:02:40 Participation Place 2
3LUCIANA SZOCS30-39 02:19:41 Participation Place 3
4Bonaci CarmenSports Culture30-39 02:30:42 Participation 4
5David Silvia-30-39 02:37:11 Participation 5
6Apateanu Fabiana30-39 02:46:05 Participation 6
7Alexandra Stefan-30-39 02:59:45 Participation 7
6500m, 30-39 ani, masculin
30-39 years, men
30-39 év, férfiak:
1Reus AlinOrca Swim&Tri30-39 01:41:58 Participation Place 1
2Olteanu SeverFresh Energy30-39 01:42:16 Participation Place 2
3Stoica octavian sorinSwimmania30-39 01:48:14 Participation Place 3
4ileana danclub inot ileana30-39 01:49:56 Participation 4
5Moldovan Radu VasileOrca30-39 01:55:43 Participation 5
6OVIDIU TIRLASwimathon Oradea30-39 01:56:55 Participation 6
7Socolan Sebastian Ego 30-39 02:01:15 Participation 7
8GOGA OCTAVIAN RAZVANswimmania30-39 02:02:20 Participation 8
9Barta Zoltán GáborDNF Racing30-39 02:05:12 Participation 9
10Bogdan CsabaRoadRunners Team Cluj30-39 02:06:46 Participation 10
11Bob Marius HoratiuFaleza30-39 02:07:55 Participation 11
12Bogdan CalugarClubul Sportiv Ego30-39 02:10:59 Participation 12
13LOGOFATU CRISTIANDendrio30-39 02:15:14 Participation 13
14Botez MirceaTeam Phylgas30-39 02:18:10 Participation 14
15Catargiu Stefan30-39 02:22:00 Participation 15
16Buna florinOrca30-39 02:30:54 Participation 16
17Nagy Szilard Arpad-30-39 02:31:28 Participation 17
18Rogoz Marin Gabriel30-39 02:39:17 Participation 18
19Tonko Andrei Alexandru-30-39 02:40:14 Participation 19
20Dorel Rares Pruna30-39 02:44:56 Participation 20
21Barb Rares30-39 02:50:24 Participation 21
22Radu Muresan30-39 02:53:31 Participation 22
23Tuvrila MaximOrca30-39 03:08:41 Participation 23
6500m, 40-49 ani, feminin
40-49 years, women
40-49 év, nők:
1Kovacs Delia Ana Gold Stars Baia Mare40-49 01:46:55 Participation Place 1
2Monica Ghiurco40-49 02:10:34 Participation Place 2
3Katai Elisabeta40-49 02:20:44 Participation Place 3
4Dobrescu AlinaOrca40-49 02:29:11 Participation 4
5Kulcsár Anna-Maria40-49 02:36:22 Participation 5
6Precup IoanaDENDRIO40-49 02:43:14 Participation 6
7Nastase Vivi40-49 03:08:26 Participation 7
6500m, 40-49 ani, masculin
40-49 years, men
40-49 év, férfiak:
1Gherghel Ioan stefsnGold star Baia mare40-49 01:26:39 Participation Place 1
2Molnár JózsefDSZUK40-49 01:48:09 Participation Place 2
3Cimpean MariusSHE40-49 01:52:34 Participation Place 3
4Dontu RomeoTRIBEACH40-49 02:01:10 Participation 4
5Dan Matiesanu40-49 02:01:47 Participation 5
6Marius Butuc40-49 02:02:21 Participation 6
7Flaviu SiminicNiste Sportivi40-49 02:03:06 Participation 7
8Vaduva CalinFortech40-49 02:10:05 Participation 8
9Molnar EndreSports Culture40-49 02:10:28 Participation 9
10costin Fasie40-49 02:12:39 Participation 10
11Danila Emil40-49 02:13:26 Participation 11
12Bacali Alex-40-49 02:18:49 Participation 12
13Dorsonszky LászlóXterra Bihor40-49 02:20:07 Participation 13
14Tudor Ovidiu-Constantin-40-49 02:23:51 Participation 14
15Angelescu Adrian40-49 02:27:42 Participation 15
16Ionut-Petru Ciontu40-49 02:36:48 Participation 16
6500m, 50-59 ani, feminin
50-59 years, women
50-59 év, nők:
1Popescu Mirela-50-59 02:03:56 Participation Place 1
2IANCU LIA50-59 02:12:09 Participation Place 2
6500m, 50-59 ani, masculin
50-59 years, men
50-59 év, férfiak:
1Elefant LaszloORCA50-59 01:47:22 Participation Place 1
2LAURENCE Antoine50-59 02:31:10 Participation Place 2
3Koncz Károly50-59 02:32:45 Participation Place 3
4Akerman janosOrca50-59 02:36:31 Participation 4
5TOLGYESI ERVIN50-59 02:38:44 Participation 5
6Ciupei Stelian-50-59 02:39:51 Participation 6
7Mitrea Mihai50-59 02:41:43 Participation 7
8Raducanu Aurelian-50-59 02:50:37 Participation 8
6500m, 60-69 ani, masculin
60-69 years, men
60-69 év, férfiak:
1Sebok LaszloORCA60-69 01:48:08 Participation Place 1
Alti concurenti/Other competitors/Más versenytársak:
1Lőrincz Ferenc50-59 02:54:38 Participation DNF
2Czinege MonikaTransylvania Team20-29 DNS
3Pop horatiuMma transilvania20-29 DNS
4Agatha KundriSeven Sport Club30-39 DNS
5Pintea Alexandra30-39 DNS
6Ileana Avram30-39 DNS
7Diana Costin30-39 DNS
8Indrie CalinResita 0730-39 DNS
9Zsolt Boros30-39 DNS
10Füzes AttilaTransylvania Zone30-39 DNS
11Micu Mihnea DanNu sunt afiliat30-39 DNS
12Ciprian BaciuOrca30-39 DNS
13Doru EftimieCSA STEAUA BUCURESTI30-39 DNS
14Borsanu Achim 30-39 DNS
15Olariu Alexandru-30-39 DNS
16Rusu claudia adela40-49 DNS
17David NeculaiCS Delfinul Bucuresti40-49 DNS
18Salaci IoanGarage Racing40-49 DNS
19Georgescu Robert50-59 DNS