Diplome la Cupa Orca 2016

Diplome Cupa Orca 2016
Nr. Nume Localitatea Categ. Timpul obţinut Participare Observaţii
categoria sub 25 ani, feminin:
1Demeny HelgaCluj-Napoca<25 22:46:00 Participare Locul 1
2Pauer PetraCluj-Napoca<25 34:49:00 Participare Locul 2
categoria sub 25 ani, masculin:
1Demeny Attila Cluj<25 19:26:00 Participare Locul 1
2Tomescu-Vlad Mihai-Nicolae-StefanArad<25 21:35:00 Participare Locul 2
3Petran Costin-AlexandruBucuresti<25 23:40:00 Participare Locul 3
4VICTOR CHERTESCluj-Napoca<25 24:53:92 Participare 4
5Mosutan VictorCluj<25 34:46:00 Participare 5
6Dodu AntonyCluj<25 34:53:00 Participare 6
categoria 25-29 ani, feminin:
1Apateanu FabianaBacau25-29 31:21:00 Participare Locul 1
2Pasca AlexandraOradea25-29 34:27:71 Participare Locul 2
3Flavia BastucescuCluj-Napoca25-29 35:53:91 Participare Locul 3
categoria 25-29 ani, masculin:
1Cotuna AurelianCluj-Napoca25-29 27:43:00 Participare Locul 1
2Suciaghi RobertTargu-Mures25-29 28:21:00 Participare Locul 2
3Neamt Georgecluj napoca25-29 32:48:00 Participare Locul 3
4Bodea SergiuCluj-Napoca25-29 32:55:00 Participare 4
5Alexandru PausanCriseni25-29 34:09:00 Participare 5
6Dascalu CorneliuCluj Napoca25-29 35:14:00 Participare 6
7Kormos AlexandruFloresti25-29 37:10:00 Participare 7
8Muresan SergiuBistrita25-29 39:58:97 Participare 8
categoria 30-34 ani, feminin:
1Imecs-Magdó EszterCluj-Napoca30-34 29:00:63 Participare Locul 1
2Bonaci Carmen GiorgianaCluj-Napoca30-34 33:04:65 Participare Locul 2
3Pop SandaCluj-Napoca30-34 37:57:00 Participare Locul 3
categoria 30-34 ani, masculin:
1Bogdan ZurbagiuBucuresti30-34 25:16:00 Participare Locul 1
2Adumitroaie Bogdan LucianSuceava30-34 31:10:00 Participare Locul 2
3Claudiu GorganCluj Napoca30-34 32:10:00 Participare Locul 3
4Radu MuresanCluj Napoca30-34 37:48:77 Participare 4
categoria 35-39 ani, masculin:
1Mandrila CatalinBucuresti35-39 23:34:00 Participare Locul 1
2Nicule BogdanCluj35-39 24:40:00 Participare Locul 2
3Papp DragosCluj-Napoca35-39 26:30:00 Participare Locul 3
4Goga RazvanCluj Napoca35-39 27:11:64 Participare 4
5Irimies SergiuFloresti35-39 32:09:00 Participare 5
6Sorin AndreiORADEA35-39 32:17:79 Participare 6
7Cărbune VladCluj-Napoca35-39 37:20:00 Participare 7
categoria 40-44 ani, feminin:
1DOBRESCU MIHAELA ALINA cluj napoca 40-44 26:50:00 Participare Locul 1
categoria 40-44 ani, masculin:
1Gagyi CsabaSanvasii, com. Gales40-44 23:00:00 Participare Locul 1
2Tonk Sandorcluj40-44 27:30:00 Participare Locul 2
3Balazsi Lorand AttilaTg mures40-44 32:08:00 Participare Locul 3
4Conțiu Claudiu DanCâmpia Turzii40-44 33:45:00 Participare 4
5Stanca Romeo FilipCluj-Napoca40-44 33:56:76 Participare 5
categoria 45-49 ani, feminin:
1Monica GhiurcoFloresti45-49 29:40:04 Participare Locul 1
categoria 45-49 ani, masculin:
1SZIKSZAI BRUNOTARGU MURES45-49 24:40:00 Participare Locul 1
2Nicu LupCLUJ45-49 26:02:15 Participare Locul 2
3Vaduva CalinCluj-Napoca45-49 27:38:00 Participare Locul 3
4Tudor Ovidiu ConstantinBucuresti45-49 31:05:00 Participare 4
5Nitu Florian-SorelBucuresti45-49 32:58:00 Participare 5
6Avram DanCluj Napoca45-49 33:15:67 Participare 6
7Mitrea MihaiCluj-Napoca45-49 33:24:00 Participare 7
categoria 50-54 ani, feminin:
1Iancu LiaCluj-Napoca50-54 30:16:93 Participare Locul 1
2Madarasan KingaCluj Napoca50-54 33:34:82 Participare Locul 2
3Halmagyi MelindaTargu Mures50-54 34:48:77 Participare Locul 3
categoria 50-54 ani, masculin:
1Chiprianov CalinCluj Napoca50-54 25:11:00 Participare Locul 1
2Akerman Janicluj50-54 27:32:00 Participare Locul 2
3Koncz KárlolyCluj-Napoca50-54 30:35:00 Participare Locul 3
4Guarnaccia FrancescoCluj Napoca50-54 31:34:00 Participare 4
categoria 55-59 ani, masculin:
1Molnar PeterTargu-Mures55-59 30:05:00 Participare Locul 1
categoria 60-64 ani, masculin:
1Sebok LaszloCluj60-64 23:48:00 Participare Locul 1
2Safar ÁrpádTargu Mures60-64 38:05:00 Participare Locul 2
categoria 65-69 ani, masculin:
1Moraru Alexandrucluj napoca65-69 41:50:58 Participare Locul 1
Alti concurenti, 1500m:
1Nicu AndreiHunedoara25-29 Participare DNF
2Zarpas NikosCluj-Napoca30-34 DNS
3Cristian David-MateiBucuresti30-34 Participare DNF
4Barta Zoltan GaborBaciu30-34 DNS
5Bâldea Mihnea SilviuCluj-Napoca35-39 DNS
6Mihai Ionutbuc40-44 DNS
7CHERTES SORINCluj-Napoca40-44 DNS
8Corondan Valeria-OrtensiaCluj-Napoca45-49 DNS
9Elefant Laszlo CsabaCluj-Napoca55-59 Participare DNF