Traversarea Tarnitei 2019

Rezultate/Results/Eredmények Traversarea Tarnitei 2019
Felicitari tuturor participantilor
Congratulations to all the participants
Gratulálunk minden résztvevő

selectati modul de sortare dupa:
Select sorting mode by:
Válassza ki, hogyan rendezéshez:

Proba de 6500m

Nr.
No.
Szám
Nr. conc.
Race No.
Versenyszám
Nume
Name
Név
Club
Club
Klub
Categoria
Category
Kategória
Timpul
Time
Idő
Observații
Remarks
Megjegyzés
1 0 Iuga Mihai 30-39 DNS
2 1 Micu Dan 30-39 DNS
3 2 Gligor Mihai - 30-39 02:05:00
4 3 Pintea Ioan 40-49 DNS
5 4 Cosma Felix 30-39 DNS
6 5 HOLBAN MIHAI VLADIMIR Delfinul Bucuresti 40-49 01:50:54
7 6 Mâță Alexandru URSS 30-39 02:34:50
8 7 Iosif Laurentiu 40-49 02:17:50
9 8 Chinces Alexandru Bogdan 30-39 DNS
10 9 Ghiurco Monica 40-49 02:12:00
11 10 Ionica Alexandru 30-39 DNS
12 11 Ciobanu Ciprian Dimitrie IASI 40-49 02:54:19
13 12 Apateanu Fabiana 30-39 02:38:07
14 13 Timofte Mihai 40-49 02:31:26
15 14 Stan Adriana Cl. Sp. POLITEHNICA CLUJ NAPOC 30-39 02:06:16
16 15 Mezei Lóránt - 30-39 02:32:47
17 16 Ciontos Romeo Alex - 20-29 02:30:28
18 17 TOR BELA - 40-49 02:17:34
19 18 Pintican Marius - 50-59 02:31:15
20 19 Szilveszter Szilard - 40-49 02:06:46
21 20 Moldovan Bogdan - 20-29 DNS
22 21 Barb Rares - 30-39 02:47:25
23 22 Iancu Lia - 50-59 02:27:38
24 23 Meici Mircea - 30-39 02:36:29
25 24 VADUVA CALIN - 40-49 DNS
26 25 ROGOZ MARIN GABRIEL - 30-39 02:33:52
27 26 Ionescu Mircea Cl. Sp. TRIBEACH BRASOV 50-59 03:25:24
28 27 Pruna Rares - 30-39 DNS
29 28 Dontu Romeo Cl. Sp. TRIBEACH BRASOV 40-49 02:00:34
30 29 Bursuc Liviu As. Cl. Sp. SWIMMANIA – Cluj-N 20-29 01:51:34
31 30 Surdu Constantin - 50-59 DNS
32 31 Calugar Bogdan - 30-39 02:21:31
33 32 Pasca Alexandra Cl. SWIM TO PERFECTION MIERCUR 20-29 DNF
34 33 Bako Annamaria - 20-29 02:27:15
35 34 Olteanu Sever - 30-39 01:34:01
36 35 CODREANU CORNEL - 40-49 02:37:48
37 36 Zabava Dumitru - 50-59 02:09:11 Accesorii
38 37 Brad Downs - 40-49 DNS
39 38 Chise Ionut - 40-49 02:06:03
40 39 Milas Teodora - 30-39 02:59:58
41 40 GOGA RAZVAN As. Cl. Sp. SWIMMANIA – Cluj-N 40-49 02:07:41
42 41 Popescu Corneliu - 50-59 02:36:00
43 42 Tuvrila Max As. Cl. De Inot CLUB ORCA CLUJ 30-39 02:36:42
44 43 Czinege Monika - 20-29 03:06:59
45 44 Kulcsár Anna-Maria - 40-49 02:35:44
46 45 Kulcsár Zoltán - 40-49 02:35:44
47 46 Koncz Károly - 50-59 02:19:58
48 47 Corpade Ana As. Cl. De Inot CLUB ORCA CLUJ 40-49 03:22:18
49 48 Kovacs Delia Ana As. Cl. Sp. GOLD STARS BAIA MA 40-49 01:47:06
50 49 Halling Johan - 50-59 DNF
51 50 Ticle Cristian - 40-49 03:29:25
52 51 TIRLA OVIDIU - 30-39 01:51:04
53 52 Fülöp Kata - 20-29 02:23:20
54 53 Siminic Flaviu - 40-49 02:14:46
55 54 Lungu Tudor - <20 02:04:06
56 55 Lungu Constantin - 20-29 01:59:57
57 56 ILIESCU SILVIU - 40-49 03:11:51
58 57 Pop Adrian - 40-49 02:49:49
59 58 Giura Cosmim - 30-39 02:49:53
60 59 Dan Ileana - 30-39 01:45:29
61 60 Borsanu Achim - 30-39 02:37:20
62 61 MOLNAR PETER - 60-69 02:11:02
63 62 Horvat Zoltan - 40-49 02:26:00
64 63 Popa Leona Cl. Sp. Municipal BAIA MARE <20 01:37:26
65 64 Danila Emil - 40-49 02:10:24
66 65 Sicoie Robert - 30-39 02:41:54
67 66 Chis Ariana Roxana Cl. Sp. POLITEHNICA CLUJ NAPOC <20 01:42:19
68 67 Indreas Adrian - 50-59 DNS
69 68 Bandea Paul - 30-39 02:28:42
70 69 Deak Attila Sandor - 30-39 02:12:42
71 70 Gherghel Stefan Ioan As. Cl. Sp. GOLD STARS BAIA MA 40-49 01:26:53
72 71 Bartha Csaba - 30-39 02:16:44
73 72 Suciaghi Robert - 30-39 02:09:46
74 73 Rad Sarah-Damaris Cl. Sp. Municipal ARAD <20 01:57:58
75 74 Reus Alin As. Cl. De Inot CLUB ORCA CLUJ 30-39 01:47:24
76 75 Sebok Laszlo As. Cl. De Inot CLUB ORCA CLUJ 60-69 01:48:04
77 76 Cimpean Marius - 40-49 01:46:11
78 77 Cuc Razvan As. Cl. Sp. NADA FLORILOR FALT 50-59 02:31:39
79 78 Vaum Waldemar - 40-49 02:07:58
80 79 Tirla Lucian - 30-39 02:06:29
81 80 Ratiu Ovidiu - 50-59 02:30:38
82 81 Elefánt Laszlo As. Cl. De Inot CLUB ORCA CLUJ 50-59 01:48:02
83 82 Tampu Vlad Eduard - 20-29 01:47:00
84 83 Imreh Zoltán - 30-39 02:48:16
85 84 Szabó Sára - <20 01:42:12
86 85 Tölgyesi Ervin - 50-59 02:32:32
87 86 Vidrean Dan - 50-59 02:45:08
88 87 Bularca Ovidiu - 30-39 02:19:19
89 88 Bogatean Sara Gloria - <20 02:17:14
90 89 Stoica Octavian Sorin As. Cl. Sp. GOLD STARS BAIA MA 30-39 01:51:39
91 90 Boca Gabriel Cl. Sp. POLITEHNICA CLUJ NAPOC <20 01:42:16
92 91 POPA-MÜLLER VICTOR-LIVIU - 50-59 02:46:25
93 92 Papp Jenö 30-39 03:17:00
94 93 Dorsonszky László - 40-49 02:15:12
95 990 Biban Sorin - 40-49 DNS
96 991 Burulea Dan - Andrei - 20-29 DNS
97 992 Lakatos Marton - 20-29 DNS
98 993 Laza Zoltan - 30-39 DNS
99 994 Rusu Horea Cl. Sp. POLITEHNICA CLUJ NAPOC <20 DNS