Inscrisi Orca Spring Sprint 2017

Ordinea concurentilor

Orca Spring Sprint 2017


50m fluture feminin - seria 1
Cul. Nume Clubul Timp
estim
Categoria
2 Monica Ghiurco 01:10 45-49
3 Pauer Petra Orca 01:00 35-39
4 Dobrescu Alina 01:00 40-44

50m fluture feminin - seria 2
Cul. Nume Clubul Timp
estim
Categoria
2 Stan Adriana C.S. AQUA 01 Cluj-Napoca 00:51 30-34
3 Doina Jarda Gold Stars Baia Mare : 35-39
4 Delia Ana Kovacs Gold Stars Baia Mare 00:44 40-44

50m fluture masculin - seria 1
Cul. Nume Clubul Timp
estim
Categoria
1 Marius Serbanescu 01:16 35-39
2 Nicu Andrei 01:10 30-34
3 Serban Leoca 01:10 60-64
4 Molnar Peter Master Ski&Bike 01:10 55-59
5 Barta Zoltán Gábor 01:15 35-39

50m fluture masculin - seria 2
Cul. Nume Clubul Timp
estim
Categoria
1 Mosutan Victor 01:09:17 <25
2 Tura Adrian Gold Stars Baia Mare 01:00 40-44
3 Oros Razvan Cristian Gold Stars Baia Mare 01:00 40-44
4 Salajan Adrian Gold Stars Baia Mare 01:00 50-54
5 Negrisan Mihai - 01:05 <25

50m fluture masculin - seria 3
Cul. Nume Clubul Timp
estim
Categoria
1 Vaduva Calin Fortech 01:00 45-49
2 Venczel Géza 00:37 40-44
3 PETRIC GABRIEL Asociatia Clubul Sportiv Delfi 00:31 35-39
4 Nicule Bogdan C.S. Aqua 01 00:34 40-44
5 Dodu Toni 00:57:78 <25

50m fluture masculin - seria 4
Cul. Nume Clubul Timp
estim
Categoria
1 Dobra Ionut 00:30 25-29
2 Reus Alin 00:28 30-34
3 Dobra Vladut UTCN 00:27 <25
4 Demeny Attila Orca 00:27 <25
5 Bursuc Liviu 00:29 25-29



50m spate feminin - seria 1
Cul. Nume Clubul Timp
estim
Categoria
2 Doina Jarda Gold Stars Baia Mare 01:00 35-39
3 Pauer Petra Orca 01:00 35-39
4 Dobrescu Alina 01:00 40-44

50m spate feminin - seria 2
Cul. Nume Clubul Timp
estim
Categoria
2 Stan Adriana C.S. AQUA 01 Cluj-Napoca 00:56 30-34
3 Monica Ghiurco : 45-49
4 Delia Ana Kovacs Gold Stars Baia Mare 00:39 40-44

50m spate masculin - seria 1
Cul. Nume Clubul Timp
estim
Categoria
1 Negrisan Mihai - 01:15 <25
2 Barta Zoltán Gábor 01:05 35-39
3 Serban Leoca 01:02 60-64
4 Molnar Peter Master Ski&Bike 01:02 55-59
5 Nicu Andrei 01:10 30-34

50m spate masculin - seria 2
Cul. Nume Clubul Timp
estim
Categoria
1 Mosutan Victor 01:01:97 <25
2 Salajan Adrian Gold Stars Baia Mare 01:00 50-54
3 Marius Serbanescu 01:00 35-39
4 Oros Razvan Cristian Gold Stars Baia Mare 01:00 40-44
5 Tura Adrian Gold Stars Baia Mare 01:00 40-44

50m spate masculin - seria 3
Cul. Nume Clubul Timp
estim
Categoria
1 Vaduva Calin Fortech 01:00 45-49
2 Venczel Géza 00:42 40-44
3 Reus Alin 00:36 30-34
4 Nicule Bogdan C.S. Aqua 01 00:39 40-44
5 Dodu Toni 00:59:46 <25

50m spate masculin - seria 4
Cul. Nume Clubul Timp
estim
Categoria
1 PETRIC GABRIEL Asociatia Clubul Sportiv Delfi 00:35 35-39
2 Bursuc Liviu 00:33 25-29
3 Dobra Ionut : 25-29
4 Dobra Vladut UTCN 00:30 <25
5 Demeny Attila Orca 00:33 <25



50m bras feminin - seria 1
Cul. Nume Clubul Timp
estim
Categoria
2 Stan Adriana C.S. AQUA 01 Cluj-Napoca 01:10 30-34
3 Pauer Petra Orca 01:00 35-39
4 Dobrescu Alina 01:00 40-44

50m bras feminin - seria 2
Cul. Nume Clubul Timp
estim
Categoria
2 Delia Ana Kovacs Gold Stars Baia Mare 00:44 40-44
3 Monica Ghiurco : 45-49
4 Doina Jarda Gold Stars Baia Mare : 35-39

50m bras masculin - seria 1
Cul. Nume Clubul Timp
estim
Categoria
1 Negrisan Mihai - 01:20 <25
2 Mosutan Victor 01:13:16 <25
3 Tura Adrian Gold Stars Baia Mare 01:00 40-44
4 Nicu Andrei 01:10 30-34
5 Dodu Toni 01:15:80 <25

50m bras masculin - seria 2
Cul. Nume Clubul Timp
estim
Categoria
1 Salajan Adrian Gold Stars Baia Mare 01:00 50-54
2 Barta Zoltán Gábor 01:00 35-39
3 Vaduva Calin Fortech 01:00 45-49
4 Marius Serbanescu 01:00 35-39
5 Oros Razvan Cristian Gold Stars Baia Mare 01:00 40-44

50m bras masculin - seria 3
Cul. Nume Clubul Timp
estim
Categoria
1 Molnar Peter Master Ski&Bike 00:55 55-59
2 PETRIC GABRIEL Asociatia Clubul Sportiv Delfi 00:45 35-39
3 Reus Alin 00:38 30-34
4 Nicule Bogdan C.S. Aqua 01 00:39 40-44
5 Serban Leoca 00:55 60-64

50m bras masculin - seria 4
Cul. Nume Clubul Timp
estim
Categoria
1 Dobra Vladut UTCN 00:35 <25
2 Demeny Attila Orca 00:32 <25
3 Venczel Géza : 40-44
4 Dobra Ionut : 25-29
5 Bursuc Liviu 00:35 25-29



50m liber feminin - seria 1
Cul. Nume Clubul Timp
estim
Categoria
2 Doina Jarda Gold Stars Baia Mare 01:00 35-39
3 Dobrescu Alina 01:00 40-44
4 Monica Ghiurco 01:00 45-49

50m liber feminin - seria 2
Cul. Nume Clubul Timp
estim
Categoria
2 Pauer Petra Orca 01:00 35-39
3 Delia Ana Kovacs Gold Stars Baia Mare 00:34 40-44
4 Stan Adriana C.S. AQUA 01 Cluj-Napoca 00:43 30-34

50m liber masculin - seria 1
Cul. Nume Clubul Timp
estim
Categoria
1 Nicu Andrei 01:10 30-34
2 Salajan Adrian Gold Stars Baia Mare 01:00 50-54
3 Marius Serbanescu 01:00 35-39
4 Oros Razvan Cristian Gold Stars Baia Mare 01:00 40-44
5 Tura Adrian Gold Stars Baia Mare 01:00 40-44

50m liber masculin - seria 2
Cul. Nume Clubul Timp
estim
Categoria
1 Mosutan Victor 00:57:75 <25
2 Barta Zoltán Gábor 00:48 35-39
3 Vaduva Calin Fortech 00:45 45-49
4 Serban Leoca 00:47 60-64
5 Dodu Toni 00:50:50 <25

50m liber masculin - seria 3
Cul. Nume Clubul Timp
estim
Categoria
1 Negrisan Mihai - 00:40 <25
2 Nicule Bogdan C.S. Aqua 01 00:31 40-44
3 PETRIC GABRIEL Asociatia Clubul Sportiv Delfi 00:30 35-39
4 Venczel Géza 00:30 40-44
5 Molnar Peter Master Ski&Bike 00:40 55-59

50m liber masculin - seria 4
Cul. Nume Clubul Timp
estim
Categoria
1 Dobra Ionut 00:29 25-29
2 Reus Alin 00:28 30-34
3 Demeny Attila Orca 00:24 <25
4 Dobra Vladut UTCN 00:26 <25
5 Bursuc Liviu 00:29 25-29



100m mixt feminin - seria 1
Cul. Nume Clubul Timp
estim
Categoria
2 Monica Ghiurco 02:30 45-49
3 Pauer Petra Orca 02:00 35-39
4 Stan Adriana C.S. AQUA 01 Cluj-Napoca 02:00 30-34

100m mixt feminin - seria 2
Cul. Nume Clubul Timp
estim
Categoria
2 Dobrescu Alina 01:50 40-44
3 Doina Jarda Gold Stars Baia Mare : 35-39
4 Delia Ana Kovacs Gold Stars Baia Mare 01:18 40-44

100m mixt masculin - seria 1
Cul. Nume Clubul Timp
estim
Categoria
1 Mosutan Victor 02:33:86 <25
2 Barta Zoltán Gábor 02:20 35-39
3 Negrisan Mihai - 02:20 <25
4 Nicu Andrei 02:20 30-34
5 Dodu Toni 02:20:40 <25

100m mixt masculin - seria 2
Cul. Nume Clubul Timp
estim
Categoria
1 Serban Leoca 02:12 60-64
2 Tura Adrian Gold Stars Baia Mare 02:00 40-44
3 Oros Razvan Cristian Gold Stars Baia Mare 02:00 40-44
4 Salajan Adrian Gold Stars Baia Mare 02:00 50-54
5 Molnar Peter Master Ski&Bike 02:10 55-59

100m mixt masculin - seria 3
Cul. Nume Clubul Timp
estim
Categoria
1 Marius Serbanescu 02:00 35-39
2 Nicule Bogdan C.S. Aqua 01 01:25 40-44
3 PETRIC GABRIEL Asociatia Clubul Sportiv Delfi 01:17 35-39
4 Demeny Attila Orca 01:19 <25
5 Vaduva Calin Fortech 02:00 45-49

100m mixt masculin - seria 4
Cul. Nume Clubul Timp
estim
Categoria
1 Reus Alin 01:12 30-34
2 Bursuc Liviu 01:10 25-29
3 Venczel Géza : 40-44
4 Dobra Ionut : 25-29
5 Dobra Vladut UTCN 01:11 <25