Diplome Traversarea Tarnitei 2021

Diplome/Diplomas/Diplomák Traversarea Tarnitei 2021
Nr. conc.
Race No.
Versenyszám
Nume
Name
Név
Club
Club
Klub
Categoria
Category
Kategória
Timpul
Time
Idő
Participare
Participation
Részvétel
Observații
Remarks
Megjegyzés
6500m, sub 20 ani, masculin
under 20 years, men
20 alatti év, férfiak:
1Barbul-zetea Luca VasileLiceul cu Program Sportiv BAIA<20 01:30:53 Participation Place 1
6500m, 20-29 ani, feminin
20-29 years, women
20-29 év, nők:
1Bălan AndreeaAs. Cl. Sp. BLUEMARIN BUCUREST20-29 01:39:44 Participation Place 1
2Borbély Eszter-20-29 02:15:19 Participation Place 2
3Goria Daniela-20-29 02:51:01 Participation Place 3
4Vasile Bianca-20-29 03:00:51 Participation 4
5Mihaila Malina -20-29 03:34:26 Participation 5
6500m, 20-29 ani, masculin
20-29 years, men
20-29 év, férfiak:
1Miklos Adorjan-20-29 02:14:04 Participation Place 1
2Manolache Tudor-adrian-20-29 02:23:06 Participation Place 2
6500m, 30-39 ani, feminin
30-39 years, women
30-39 év, nők:
1Czinege Monika-30-39 02:41:13 Participation Place 1
2Pasca Alexandra-30-39 03:05:21 Participation Place 2
6500m, 30-39 ani, masculin
30-39 years, men
30-39 év, férfiak:
1Pavel Tudor Mihai-30-39 01:40:25 Participation Place 1
2Olteanu Sever-30-39 01:40:42 Participation Place 2
3Ileana DanLiceul cu Program Sportiv ALBA30-39 01:42:28 Participation Place 3
4Miron Remus-marianCl. Sp. TRIBEACH BRASOV30-39 01:46:27 Participation 4
5Stoica Octavian SorinAs. Cl. Sp. GOLD STARS BAIA MA30-39 01:47:53 Participation 5
6Cristal Alexandru-30-39 01:52:22 Participation 6
7Paiu CornelAs. Cl. Sp. TOMAS PLOIESTI30-39 02:19:44 Participation 7
8Guttmann Csongor -30-39 02:38:29 Participation 8
9Cipcigan Sergiu-30-39 02:46:11 Participation 9
10Grigore Alin-30-39 03:01:35 Participation 10
6500m, 40-49 ani, feminin
40-49 years, women
40-49 év, nők:
1Gabor-Iliescu RoxanaTribeach Brasov40-49 03:35:16 Participation Place 1
6500m, 40-49 ani, masculin
40-49 years, men
40-49 év, férfiak:
1Badea MihaiAs. BUCHAREST SPORT CLUB40-49 01:42:25 Participation Place 1
2Malai Mircea-40-49 01:47:59 Participation Place 2
3Cimpean Marius-40-49 01:50:09 Participation Place 3
4Tirla Ovidiu-40-49 01:53:02 Participation 4
5Tirla Lucian-40-49 01:55:55 Participation 5
6Danila EmilCl. Sp. POLITEHNICA CLUJ NAPOC40-49 02:03:06 Participation 6
7David Andrei-40-49 02:15:07 Participation 7
8Tighel Constantin Felix-40-49 02:23:23 Participation 8
9Goga RazvanAs. Cl. Sp. GOLD STARS BAIA MA40-49 02:23:59 Participation 9
10Mata Alexandru-40-49 02:30:29 Participation 10
11Zonda Radu-40-49 02:37:41 Participation 11
12Feldman Zoltan-40-49 02:58:38 Participation 12
13Papp Mihaly-40-49 03:00:32 Participation 13
14Zdroba Cristian-40-49 03:36:32 Participation 14
6500m, 50-59 ani, feminin
50-59 years, women
50-59 év, nők:
1Ghiurco Monica-50-59 02:19:35 Participation Place 1
2Iancu Lia-50-59 02:25:19 Participation Place 2
3Popa-muller Victor-liviu-50-59 03:03:03 Participation Place 3
6500m, 50-59 ani, masculin
50-59 years, men
50-59 év, férfiak:
1Costache Pantazi Cameliu Octavian-50-59 01:56:41 Participation Place 1
2Mitache GabrielCl. Sp. TRIBEACH BRASOV50-59 01:57:23 Participation Place 2
3Szikszai Bruno-50-59 01:58:48 Participation Place 3
4Gabor-Iliescu PaulTribeach Brasov50-59 02:36:19 Participation 4
5Chariton Claudiu-50-59 02:47:54 Participation 5
6500m, 60-69 ani, masculin
60-69 years, men
60-69 év, férfiak:
1Sebok Laszlo-60-69 01:53:40 Participation Place 1
2Elefant LaszloOrca60-69 01:53:50 Participation Place 2
3Molnar Peter-60-69 02:15:37 Participation Place 3
Alti concurenti/Other competitors/Más versenytársak:
1Chis Ariana Roxana Cl. Sp. POLITEHNICA CLUJ NAPOC<20 DNS
2Rácz Endre-30-39 DNS
3Stoian Dragos Alexandru-30-39 DNS
4Zarnovean LiviuCl. Sp. TRIBEACH BRASOV50-59 DNS